چاپ پرچم مذهبی

چاپ و تولید پرچم مذهبی در تنوعی گسترده و در قالب پرچم مذهبی رومیزی،پرچم مذهبی تشریفات،پرچم اهتزاز مذهبی ،کتیبه مذهبی و پلاکارد مذهبی در اشکال افقی و عمودی و در ابعادی متنوع تولید میگردد. چاپ پرچمهای مذهبی با توجه به نوع طرح و ابعاد پرچم و همچنین با توجه به تیراژ سفارش به صورت چاپ دستی و یا  چاپ دیجیتال انجام می پذیرد.پرچم های مذهبی معمولآ در تیراژ بالا و بصورت از پیش تولید شده میباشند که در مناسبتهای مختلف جهت پایین آوردن هزینه ساخت پرچم و تسریع در زمان فروش بصورت انبوه تولید میگردند با اینحال اگر خواهان تولید پرچم مذهبی با طرح سفارشی و ترجیحآ برند خود میباشید ما میتوانیم خواسته شما را محقق نموده و پرچم مذهبی مطابق با سلیقه و نیاز شما را با کیفیتی مطلوب و در زمانی کوتاه تولید نماییم.

انواع پرچمهای مذهبی ما

پرچم مذهبی
پرچم اهتزاز مذهبی عمودی جهت آذین بندی معابر عمومی و ورودی سازمانها و ... مورد استفاده واقع میگردد.پرچم اهتزاز عمودی در طرحهای متنوع و بر روی انواع گوناگون پارچه ساتن در ابعاد مختلف تولید میگردد.پرچمهای اهتزاز مذهبی عمودی در ابعاد 1در2 متر، 1در3 متر، 1در4 متر،و 1در5 متر معمولآ تولید میگردند.پرچم اهتزاز مذهبی عمودی به مناسبتهای متنوع و در ایام مربوطه معمولآ در تیراژ بالا و در طرحهای متنوع که پاسخگوی نیازهای مشتریان محترم باشد تولید میگردند لیکن در صورت نیاز و درخواست مشتری امکان تولید پرچم اهتزاز عمودی مذهبی با طرح سفارشی و در هر تیراژی بصورت انبوه و تکی امکانپذیر میباشد.
پلاکارد مذهبی
پلاکارد مذهبی بصورت عمودی و افقی در طرح و ابعاد گسترده تولید میگردد.پلاکارد مذهبی معمولآ بر روی پارچه های فلامنت، و یا مخمل تولید گشته و جهت آذین بندی فضای داخلی سازمانها و اماکن مذهبی مورد استفاده واقع میگردد.پلاکاردهای مذهبی عمودی در ابعاد 90در160و 900در210  سانتی متر و پلاکاردهای افقی در ابعاد متنوعی نظیر 90در200 ، 90در240 ،65 در 200 و 150 در300 سانتی متر تولید میگردد. هر چند پلاکاردهای مذهبی در تنوعی گسترده و به مناسبتهای مختلف تولید میگردند لیکن امکان تولید پلاکارد مذهبی با طرح اختصاصی نیز بر روی پارچه مخمل و با کیفیتی بالا امکانپذیر میباشد.
کتیبه مذهبی
کتیبه مذهبی بر روی پارچه های فلامنت و ژرسه در طرحهای متنوع و به مناسبتهای مختلف تولید میگردد.استفاده از کتیبه مذهبی جهت آذین بندی فضای داخلی و بیرونی اماکن مذهبی و سازمانها در مناسبتهای مختلف بسیار مرسوم میباشد. کتیبه مذهبی معمولآ بصورت طاقه های 50متری و در عرض های 45 ، 90 ،و 290 سانتی متر تولید میگردد.کتیبه مذهبی بصورت آماده در طرحهای متنوع مذهبی تولید گشته و معمولآ به مناسبتهای مختلف موجود میباشد.
پرچم مذهبی

پرچم تشریفات یا ایستاده مذهبی جهت استفاده در ورودی سازمانها و اماکن مذهبی مورد استفاده واقع میگردد.چاپ و تولید پرچم تشریفات مذهبی بدون محدودیت در طرح و در انواع گوناگونی مانند پرچم تشریفات مخروطی و پرچم تشریفات دورو انجام میگردد.اگر به دنبال مکانی برای تولید پرچم تشریفات مذهبی با طرحی سفارشی برای مجموعه خود میباشید ما میتوانیم پرچمی با کیفیتی ایده آل بر روی انواع پارچه ساتن و مخمل و متناسب با سلیقه شما و در کوتاهترین زمان تولید نماییم.

پرچم مذهبی
پرچم اهتزاز مذهبی افقی جهت آذین بندی خیابانها،میادین و فضای بیرونی سازمانها و... مورد استفاده واقع میگردد.پرچم اهتزاز مذهبی افقی بدون محدودیت در طرح و درتنوعی گسترده معمولآ در تیراژ انبوه به مناسبتهای مختلف مذهبی تولید میگردد.پرچم اهتزاز مذهبی بر روی پارچه های متنوعی نظیر ساتن مات،ساتن براق و ژرسه تولید گشته و در ابعاد گوناگونی نظیر 70در120، 90در150 ، 120در210 و  140در240 سانتی متر موجود میباشد.پرچم اهتزاز مذهبی افقی بصورت یک سرجای چوب و همچنین واترپانچ دوخته گشته و مورد استفاده واقع میگردد.
demo

 

پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.

تلفن دفتر:
66384916 - 66384915
موبایل:
09125786959
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، خیابان رودکی،
چهار راه هاشمی، مجتمع اداری کیش، پلاک65، طبقه سوم، واحد 11
شبکه های اجتماعی ما:
  

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page