• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

خرید و فروش پرچم کشورهای خارجی

 خرید پرچم کشورها در انواع پرچم رومیزی،پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد و استفاده از پرچم کشورهای خارجی در بسیاری از مکانها مانند نمایشگاهها و هتلها که دارای مهمان خارجی میباشند مرسوم میباشد.تولید پرچم کشورهای جهان با استاندارد مربوط به هر کشور امری است که همواره بر اجرای آن اهتمام ورزیده ایم و در همین راستا سالهاست که افتخار تولید پرچم کشورها را برای استفاده در مراسمات رسمی کشور دارا میباشیم. جهت اطلاع از قیمت پرچم کشورها می توانید بر روی کلمه آن کلیک نمایید و یا با شماره تماسهای 16-02166384915 تماس حاصل فرمایید.

نمونه پرچم کشورها

پرچم کشورهای جهان
چاپ و تولید پرچمهای اهتزاز ملل در ابعاد 90در150 سانتی متر بر روی پارچه ساتن براق انجام میگردد.چاپ پرچمهای اهتزاز ملل بصورت چاپ اسیدی و دورو  بوده و استفاده از آن در هتل ها،نمایشگاهها و... بسیار متداول میباشد.استفاده از پرچم کشورهای خارجی باعث اعتبار بخشیدن به محیط نمایشگاه و یا هر مجموعه ای گشته و جنبه بین المللی  به آن مجموعه میدهد،مخصوصآ  در مکانهای که میهمانانی از کشورهای دیگر حضور دارند استفاده از پرچم کشورها امری اجتناب ناپذیر میباشد.ما با در اختیار داشتن استاندارد پرچم کشورهای جهان میتوانیم  پرچم اهتزاز ملل را با استاندارد مربوطه و در هر تیراژی بصورت تکی و انبوه با کیفیتی مطلوب و در زمانی کوتاه تولید نماییم.
پرچم رومیزی کشورها
پرچم رومیزی کشورهای جهان یکی از پرفروش ترین انواع پرچمهای ملل میباشد که در هتلها،شرکتها،سازمانها،آژانسهای هواپیمایی و... استفاده میگردد.پرچم رومیزی کشورها در انواع ساتن مات و ساتن براق بصورت ریشه دار و بدون ریشه تولید گشته که جزئیات آن در همین سایت و در صفحه پرچم رومیزی بیان گردیده است.اگر قصد سفارش پرچم رومیزی کشورها را دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید.
پرچم کشورها
پرچم تشریفات کشورهای خارجی در نمایشگاهها،هتلها،آژانسهای هواپیمایی و... استفاده میگردد.پرچم تشریفات کشورها به مانند انواع دیگر پرچم تشریفات در مدلهای مختلفی نظیر پرچم تشریفات مخروطی و پرچم تشریفات دورو قابل تولید میباشد که توضیحات آن در همین سایت و در صفحه مخصوص پرچم تشریفات بیان گردیده است.چاپ و تولید پرچمهای تشریفات کشورها با استاندارد مربوط به هر کشور امری است که همواره به آن اهتمام  ورزیده ایم.اگر میخواهید پرچم تشریفات کشورهای مختلف را با کیفیتی برتر و در زمانی کوتاه داشته باشید هم اکنون با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.
پرچم دستی کشورها
پرچم دستی کشورها بر روی پارچه ژرسه یا رویال و در ابعاد 20در30 سانتی متر و یا 30در40 سانتی متر برابر با خواست مشتری تولید میگردد.چاپ پرچم دستی کشورها بصورت دیجیتال و با دستگاههای تمام اتوماتیک انجام شده و بهمراه نی پلاستکی و بصورت نی شده تحویل مشتریان محترم میگردد. طول نی پلاستیکی این پرچمها با توجه به اندازه پرچم، در دو اندازه حدودآ 35 و 45 سانتی متر میباشد.شما میتوانید پرچم دستی کشورهای مورد نظر خود را را در هر تیراژی و در ابعاد و کیفیت مورد نیاز خود بصورت کاملآ اختصاصی ثبت سفارش نمایید.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page