• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

شال تبلیغاتی و مذهبی ،شال ورزشی

تولید شال تبلیغاتی و مذهبی ،شال ورزشی  و شال ایران در انواع گوناگونی  انجام میگردد.استفاده از شال گردنی برای پرسنل شرکتها در نمایشگاهها و مناسبتهای گوناگون بسیار مورد توجه می باشد و باعث زیبایی پوشش کارکنان می گردد.اگر قصد خرید شال تبلیغاتی با لوگوی خود را دارید ما می توانیم انواع شال مخمل،شال نخی و شال ساتن را در طرح های متنوع و متناسب با نیاز شما تولید نماییم.قیمت شال تبلیغاتی نیز با توجه به نوع آن تعیین می گردد و حدودآ بین 60 الی 90 هزار تومان می باشد.

انواع شال گردن

شال پرسپولیس
شال پرسپولیس یکی از انواع شال های ورزشی می باشد که بصورت ریشه دار  و در ابعاد 18در160 سانتی متر تولید میگردد. پارچه ای که برای تولید شالهای ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد از نوعی مخمل بسیار لطیف  میباشد که امکان استفاده از شال را برای تمام فصول میسر مینماید.چاپ بر روی این شال بصورت دیجیتال و بدون محدودیت در رنگ بوده و سفارش آن بصورت تکی و عمده امکانپذیر است.لازم به ذکر است که امکان تولید شال پرسپولیس با طرح اختصاصی در تیراژهای بالا فراهم میباشد.
شال استقلال
شال استقلال نیز یکی از انواع شالهای ورزشی بوده که بصورت ریشه دار و در ابعاد 18در160 سانتی متر تولید میگردد.جنس پارچه از نوعی مخمل بسیار لطیف بوده که امکان استفاده از آن را در تمام فصول سال میسر مینماید.چاپ بر روی این شال بصورت دیجیتال و بدون محدودیت در رنگ بوده و در هر تیراژی بصورت تکی و عمده قابل تولید و سفارش میباشد.لازم به ذکر است که امکان تولید شال استقلال با طرح سفارشی شما در تیراژهای بالا نیز مقدور میباشد.
شال تبلیغاتی
شال نخی ساده به رنگ سفید بوده و بصورت خام خریداری میگردد.این شالها بصورت روسری برای خانمها و بصورت شال گردنی برای خانمها و آقایان قابل استفاده می باشند.چاپ بر روی این شالها بصورت دیجیتال و قابل شستشو و برابر نیاز مشتری انجام میگردد.در صورت نیاز مشتری ما میتوانیم این شالها را بصورت تمام چاپ و با طرح دلخواه نیز تولید نماییم.شما میتوانید شال نخی را بصورت خام و یا همراه با چاپ در تیراژهای تکی و عمده خریداری نمایید.
شال مذهبی
استفاده از شال مذهبی در ایام ماه محرم و صفر و همچنین در دیگر مناسبتهای عزاداری و مذهبی معمول میباشد.با توجه به نیاز مشتریان محترم ما میتوانیم چاپ و تولید شال مذهبی را در طرحهای گوناگون و بصورت سفارشی انجام دهیم. تولید شال مذهبی بر روی پارچه های گوناگون مانند مخمل و ساتن میسر میباشد. ابعاد شال ساتن 15در150 سانتی متر میباشد و چاپ شال بصورت دوطرفه و دارای ریشه میباشد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page