چاپ شال تبلیغاتی _شال مذهبی _شال ورزشی

چاپ و تولید شال تبلیغاتی، شال مذهبی ،شال ورزشی  و شال ایران در انواع گوناگون و در طرحهای متنوعی انجام میگردد.ما می توانیم شالهای ورزشی و تبلیغاتی  وشال ایران را در انواع شال مخمل،شال نخی و شال ساتن بصورت ریشه دار و بدون ریشه در طرح های متنوع و متناسب با نیاز مشتریان محترم تولید نماییم.اگر علاقه مند به داشتن شال ورزشی با لوگوی باشگاههای مطرح فوتبال دنیا می باشید و یا میخواهید شالی با برند سازمانی خود و یا طرحی خاص داشته باشید،ما میتوانیم شالی کاملآ اختصاصی مطابق با نیاز شما و در هر تیراژی تولید نماییم.

انواع شالهای ما

شال پرسپولیس
شال پرسپولیس یکی از انواع شال های ورزشی می باشد که بصورت ریشه دار  و در ابعاد 18در160 سانتی متر تولید میگردد. پارچه ای که برای تولید شالهای ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد از نوعی مخمل بسیار لطیف  میباشد که امکان استفاده از شال را برای تمام فصول میسر مینماید.چاپ بر روی این شال بصورت دیجیتال و بدون محدودیت در رنگ بوده و سفارش آن بصورت تکی و عمده امکانپذیر است.لازم به ذکر است که امکان تولید شال پرسپولیس با طرح اختصاصی در تیراژهای بالا فراهم میباشد.
شال استقلال
شال استقلال نیز یکی از انواع شالهای ورزشی بوده که بصورت ریشه دار و در ابعاد 18در160 سانتی متر تولید میگردد.جنس پارچه از نوعی مخمل بسیار لطیف بوده که امکان استفاده از آن را در تمام فصول سال میسر مینماید.چاپ بر روی این شال بصورت دیجیتال و بدون محدودیت در رنگ بوده و در هر تیراژی بصورت تکی و عمده قابل تولید و سفارش میباشد.لازم به ذکر است که امکان تولید شال استقلال با طرح سفارشی شما در تیراژهای بالا نیز مقدور میباشد.
شال تبلیغاتی
شال نخی ساده به رنگ سفید بوده و بصورت خام خریداری میگردد.این شالها بصورت روسری برای خانمها و بصورت شال گردنی برای خانمها و آقایان قابل استفاده می باشند.چاپ بر روی این شالها بصورت دیجیتال و قابل شستشو و برابر نیاز مشتری انجام میگردد.در صورت نیاز مشتری ما میتوانیم این شالها را بصورت تمام چاپ و با طرح دلخواه نیز تولید نماییم.شما میتوانید شال نخی را بصورت خام و یا همراه با چاپ در تیراژهای تکی و عمده خریداری نمایید.
شال مذهبی
استفاده از شال مذهبی در ایام ماه محرم و صفر و همچنین در دیگر مناسبتهای عزاداری و مذهبی معمول میباشد.با توجه به نیاز مشتریان محترم ما میتوانیم چاپ و تولید شال مذهبی را در طرحهای گوناگون و بصورت سفارشی انجام دهیم. تولید شال مذهبی بر روی پارچه های گوناگون مانند مخمل و ساتن میسر میباشد. ابعاد شال ساتن 15در150 سانتی متر میباشد و چاپ شال بصورت دوطرفه و دارای ریشه میباشد.
demo

 

پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.

تلفن دفتر:
66384916 - 66384915
موبایل:
09125786959
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، خیابان رودکی،
چهار راه هاشمی، مجتمع اداری کیش، پلاک65، طبقه سوم، واحد 11
شبکه های اجتماعی ما:
  

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page