• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پایه راهبند تشریفاتی و استیل

پایه راهبند متشکل از دو عدد پایه و یک طناب و یا تسمه می باشد. خرید راهبند تشریفاتی و پایه راهبند استیل جهت کنترل عبور و مرور و ایجاد نظم و انضباط در مبادی های ورودی و یا خروجی ساختمان های اداری،پاساژها،سالن های کنفرانس،نمایشگاه ها و هتل ها  مورد استفاده واقع میگردد.چنانچه نیاز به خرید پایه راهبند فلزی و حفاظتی دارید با ما تماس بگیرید. پارسه پرچم مرکز فروش انواع راهبند با بندهای متنوع ابریشمی و جیر می باشد.قیمت پایه راهبند تشریفاتی نیز با توجه به نوع و رنگ آن تعیین می گردد.برای مثال پایه راهبند طلایی نسبت به نقره ای دارای قیمت بیشتری می باشد.از دیگر موارد استفاده پایه راهبند استیل میتوان به محصور کردن کالاها و یا حریم های مشخصی اشاره نمود که توسط راهبند امکانپذیر میگردد.

انواع پایه راهبند

پایه راهبند
پایه راهبند استیل یا به عبارتی پایه حفاظتی از دو عدد پایه که توسط یک طناب بهم متصل میشوند تشکیل میگردد.کف پایه راهبند یه سنگ حدودآ 4 کیلوگرمی میباشد که توسط یک قالپاق استیل که بر روی آن قرار میگیرد پوشانده میشود و در نهایت میله بر روی کفی نصب میگردد.پایه راهبند در رنگهای طلایی و نقره ای موجود میباشد.راهبند در دو نوع جیر و کلافی و در رنگهای متنوع موجود میباشد.
پایه راهبند تسمه ای
پایه راهبند استیل تسمه ای یا کشویی از دو عدد پایه که توسط یک تسمه که حالت فنری دارد و داخل میله میباشد به هم متصل میشوند تشکیل میگردد.کف پایه راهبند یه سنگ حدودآ 4 کیلوگرمی میباشد که توسط یک قالپاق استیل که بر روی آن قرار میگیرد پوشانده میشود و در نهایت میله بر روی کفی نصب میگردد.پایه راهبند تسمه ای  در رنگهای طلایی ،نقره ای و مشکی موجود میباشد و تسمه راهبند نیز در رنگهای متنوع معمولآ موجود میباشد.
راهبند جیر
راهبند جیر یا راهبند سوسیسی جهت اتصال  پایه های راهبند به یکدیگر مورد استفاده واقع میگردد.راهبند جیر در دو قسمت انتهایی خود دارای یک قلاب استیل میباشد که امکان نصب آن بر روی پایه راهبند را میسر میسازد.راهبند جیر در متراژهای 1متری، 1.5 متری و 2 متری موجود میباشد.راهبند جیر در رنگهای متنوع مانند زرد،سبز،سرمه ای وقرمز موجود میباشد و این امکان برای مشتریان محترم فراهم است که با توجه به نیاز خود رنگ راهبند را انتخاب نمایند.
راهبند کلافی
راهبند کلافی جهت اتصال پایه های راهبند به یکدیگر مورد استفاده واقع میگردد.راهبند کلافی در دو قسمت انتهایی خود دارای یک قلاب استیل میباشد که امکان نصب آن بر روی پایه راهبند را میسر میسازد.راهبند کلافی در متراژهای 1متری، 1.5 متری و 2 متری موجود میباشد.راهبند کلافی در رنگبندی متنوع موجود بوده و این امکان برای مشتریان محترم فراهم است که با توجه به نیاز خود رنگ راهبند را انتخاب نمایند.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page