• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

انواع لیوان سرامیکی ساده و رنگی

خرید لیوان سرامیکی و سابلیمیشن با لوگوی هر سازمانی یک گزینه موثر و ارزان در راستای تبلیغ یک برند و مجموعه می باشد.لیوان تبلیغاتی گاهآ به عنوان هدیه ای ارزان و ماندگار توسط شرکتها مورد استفاده واقع می گردد. ماگ تبلیغاتی در انواع گوناگونی مانند لیوان ساده ، لیوان داخل و دسته رنگی ،لیوان دسته قلبی ساده و رنگی و همچنین لیوان حرارتی و  یخی تقسیم بندی میگردد.چنانچه تصمیم به چاپ لیوان سرامیکی با لوگو و یا عکس مورد نظر خود را دارید ما در مجموعه پارسه پرچم چاپ لیوان تبلیغاتی شما را با بهترین قیمت و کیفیت اجرا می نماییم.

از انواع موارد استفاده لیوان های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • چاپ لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه به شرکت ها
  • لیوان با چاپ عکس شخصی عزیزان به عنوان هدیه
  • چاپ لیوان با لوگوی شرکت جهت استفاده بر روی میز کارمندان
  • چاپ لیوان ویژه مناسب های مختلف مذهبی
  • قیمت لیوان سرامیکی با چاپ و جعبه حدودآ بین 65 الی 80 هزار تومان می باشد.

انواع ماگ سرامیکی

لیوان سرامیکی ساده
لیوان ساده دسته سفید پرفروش ترین نوع در انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد.چاپ لوگو میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط بر روی لیوان انجام گردد.چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان ساده دسته دار را با لوگوی اختصاصی خود در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
لیوان دسته و داخل رنگی
لیوان دسته و داخل رنگی یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که تفاوت آن با لیوان ساده سفید فقط در رنگی بودن دسته و داخل لیوان میباشد..چاپ لوگو بر روی این لیوان نیز میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط  مطابق با رنگ دسته لیوان انجام گردد. چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان دسته و داخل رنگی را در رنگهای موجود با لوگوی اختصاصی خود در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
لیوان دسته قلبی سفید
لیوان دسته قلبی ساده سفید یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که تفاوت آن با لیوان ساده سفید فقط در شکل دسته لیوان میباشد..چاپ لوگو بر روی این لیوان نیز میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط انجام گردد.چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان دسته قلبی سفید را در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
لیوان دسته قلبی داخل رنگی
لیوان دسته قلبی داخل رنگی یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که تفاوت آن با لیوان دسته قلبی سفید فقط در رنگی بودن دسته و داخل لیوان میباشد..چاپ لوگو بر روی این لیوان نیز میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط متناسب با رنگ دسته لیوان انجام پذیرد .چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان دسته قلبی رنگی را در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page