چاپ لیوان سرامیکی_لیوان سابلیمیشن

چاپ لیوان سرامیکی یا چاپ لیوان سابلیمیشن و به عبارتی دیگر چاپ لیوان تبلیغاتی یکی از گزینه های موثر در تبلیغات می باشد.استفاده از لیوان سرامیکی با چاپ لوگوی شرکتها بر روی آن یکی ساده ترین راهها برای تبلیغ برند شرکت و همچنین زیبایی و اعتبار بخشیدن به هر سازمان و شرکتی میباشد. لیوان و یا به عبارتی دیگر ماگ تبلیغاتی در انواع گوناگون مانند لیوان ساده ، لیوان داخل رنگی و دسته رنگی ،لیوان دسته قلبی ساده و  لیوان دسته قلبی داخل رنگی و همچنین لیوان حرارتی و لیوان یخی تقسیم بندی میگردد.ما میتوانیم لوگوی شما را بصورت زمینه سفید و یا تمام چاپ بدون محدودیت در طرح در هر تیراژی بر روی انواع لیوان های سابلیمیشن چاپ نماییم.

از انواع موارد استفاده لیوان های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. چاپ لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه به شرکت ها
  2. لیوان با چاپ عکس شخصی عزیزان به عنوان هدیه
  3. چاپ لیوان با لوگوی شرکت جهت استفاده بر روی میز کارمندان
  4. چاپ لیوان ویژه مناسب های مختلف مذهبی

انواع ماگ سرامیکی

لیوان سرامیکی ساده
لیوان ساده دسته سفید پرفروش ترین نوع در انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد.چاپ لوگو میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط بر روی لیوان انجام گردد.چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان ساده دسته دار را با لوگوی اختصاصی خود در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
لیوان دسته و داخل رنگی
لیوان دسته و داخل رنگی یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که تفاوت آن با لیوان ساده سفید فقط در رنگی بودن دسته و داخل لیوان میباشد..چاپ لوگو بر روی این لیوان نیز میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط  مطابق با رنگ دسته لیوان انجام گردد. چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان دسته و داخل رنگی را در رنگهای موجود با لوگوی اختصاصی خود در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
لیوان دسته قلبی سفید
لیوان دسته قلبی ساده سفید یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که تفاوت آن با لیوان ساده سفید فقط در شکل دسته لیوان میباشد..چاپ لوگو بر روی این لیوان نیز میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط انجام گردد.چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان دسته قلبی سفید را در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
لیوان دسته قلبی داخل رنگی
لیوان دسته قلبی داخل رنگی یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که تفاوت آن با لیوان دسته قلبی سفید فقط در رنگی بودن دسته و داخل لیوان میباشد..چاپ لوگو بر روی این لیوان نیز میتواند بصورت تمام چاپ و یا لوگو وسط متناسب با رنگ دسته لیوان انجام پذیرد .چاپ لیوان سرامیکی بصورت دیجیتال بوده و کاملآ قابل شستشو و دارای دوام و ماندگاری بالا میباشد.شما میتوانید چاپ لیوان دسته قلبی رنگی را در هر تیراژی بصورت تکی و عمده ثبت سفارش نمایید.
demo

 

پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.

تلفن دفتر:
66384916 - 66384915
موبایل:
09125786959
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، خیابان رودکی،
چهار راه هاشمی، مجتمع اداری کیش، پلاک65، طبقه سوم، واحد 11
شبکه های اجتماعی ما:
  

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page