• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

خرید پرچم | فروش پرچم | تولید پرچم

پرچم تشریفات - پرچم مخروطی - پرچم لمینت

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده در راستای برجسته نمودن برند سازمانی دارای نقش موثری می باشد و استفاده از آن در اتاق مدیران و کارمندان، فروشگاهها ،نمایشگاهها  و بسیاری موارد دیگر مرسوم می باشد.امروزه پرچم تشریفات یکی از المانها و اجزای ثابت اتاق پرسنل هر سازمانی می باشد.ابعاد پرچم تشریفات 90در150 سانتی متر می باشد و دارای تنوع و کیفیتهای متفاوتی است که در صفحه مخصوص پرچم تشریفات بیان گردیده است. شما میتوانید جهت آشنایی با انواع پرچم تشریفات و مشاهده نمونه کارهای آن بر روی کلمه زیر کلیک نمایید.
پرچم ساحلی

پرچم ساحلی - پرچم بادبانی - پرچم قطره ای

پرچم ساحلی یکی از انواع پرچم تبلیغاتی می باشد که نقش بسیار ویژه ای در جلب نظر عابرین دارد و می تواند نظر هر رهگذری را به فروشگاه شما جلب نماید.پرچم ساحلی به نامهای پرچم بادبانی و یا پرچم جلوی مغازه معروف می باشد و در ابعاد گوناگونی تولید می گردد که پرچمهای 2 و 3 متری از پرطرفدارترین انواع پرچم ساحلی می باشند.پرچم ساحلی معمولآ در جلوی فروشگاهها،نمایشگاهها و فضاهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت آشنایی با انواع پرچم ساحلی و همچنین اطلاع از مشخصات آن بر روی کلمه زیر کلیک نمایید.

پرچم رومیزی - پرچم رومیزی لیزری - پرچم رومیزی مخمل

پرچم رومیزی جهت استفاده بر روی میز مدیران و کارمندان و گاهآ به عنوان هدیه ای تبلیغاتی مورد استفاده شرکتها ، سازمانها و صاحبان مشاغل گوناگون می باشد.پرچم رومیزی یکی از المانهای ثابت میز هر کارمند و مدیری می باشد که می تواند نقش بسزایی در معرفی برند یک سازمان در مقابل دیدگان مشتریان داشته باشد  و با هزینه ای بسیار ناچیز امکان خرید آن فراهم گردیده است.ابعاد پرچم رومیزی 20در30 سانتی متر است و دارای تنوع بسیاری در طرح و کیفیت می باشد. شما می توانید جهت آشنایی با انواع پرچم رومیزی و اطلاع از مشخصات آن بر روی کلمه زیر کلیک نمایید.

پرچم اهتزاز - پرچم اهتزاز عمودی و افقی

پرچم اهتزاز در انواع گوناگونی مانند پرچم اهتزاز تبلیغاتی ، پرچم اهتزاز مذهبی ،پرچم اهتزاز ورزشی و پرچم اهتزاز ایران مورد استفاده قرار می گیرد.پرچمهای اهتزاز معمولآ جهت استفاده در فضاهای بیرونی مورد استفاده واقع میگردند.پرچم اهتزاز را به دو صورت پرچم اهتزاز افقی و عمودی با توجه به نیاز مشتری تولید می نمایند.پرچم های اهتزاز تبلیغاتی با برند سازمانها تولید می گردند و گاهآ پرچم های اهتزاز جنبه مذهبی دارند و برای مناسبتهای مختلف مذهبی تولید و استفاده میگردند.ابعاد پرچم اهتزاز با توجه به نوع آن در طیف وسیعی تولید می گردد.شما می توانیدجهت آشنایی با انواع پرچم اهتزاز بر روی کلمه آن کلیک نمایید.

پرچم ایران - پرچم کوچک ایران - پرچم بزرگ ایران

پرچم ایران در انواع گوناگونی مانند پرچمهای رومیزی و تشریفات ایران،پرچم اهتزاز  و پرچمهای بزرگ ایران،پرچم دستی و ریسه پرچم ایران و همچنین کتیبه و پلاکارد پرچم ایران تولید میگردد.پرچم های بزرگ ایران که امروزه به عنوان ابر پرچم نیز شناخته می گردند در شهرها و معابر عمومی بسیار مورد توجه می باشند.استفاده از پرچم ایران در انواع خود در کنار پرچمهای سازمانی شرکتها بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کارها می باشد.ابعاد پرچمهای ایران دارای تنوع وسیعی می باشد.شما می توانید جهت اطلاع از مشخصات انواع پرچم ایران و سفارش آن بر روی کلمه زیر کلیک نمایید. 

پرچم کشورها - پرچم ملل

پرچم کشورها یا پرچم ملل در انواع گوناگون پرچم مانند پرچم رومیزی  و تشریفات کشورها،پرچم اهتزاز کشورها  پرچم دستی و ریسه پرچم کشورها تولید می گردد.استفاده از انواع پرچم کشورهای خارجی در هتل ها،مراسمات بین المللی،سفارتخانه ها،ادارات دولتی که میهمان خارجی داند و یا شرکتهای خصوصی که کالا و محصولی خارجی ارائه مینمایند و یا به نوعی در تعامل و همکاری با شرکتهای بین المللی می باشند مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.ابعاد پرچمهای ملل با توجه به نوع آن متنوع می باشد.لطفآ  جهت اطلاع از مشخصات پرچم کشورها و آشنایی با انواع پرچم ملل و سفارش آن بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پرچم دستی - پرچم دستی تبلیغاتی - پرچم دستی ایران

پرچم دستی در مناسبتهای ملی و مذهبی و همچنین مسابقات ورزشی اسنفاده فراوانی دارد و همچنین به عنوان هدیه ای تبلیغاتی نیز گاهآ استفاده می گردد.پرچم دستی در ابعاد 20در30 سانتی متر و 30در40 سانتی متر تولید میگردد و بهمراه یک نی پلاستیکی که در پرچم قرار میگیرد قایل استفاده می باشد.پرچم دستی تبلیغاتی هدیه ای جذاب و ارزان قیمت می باشد که می تواند تبلیغی موثر و ارزان قیمت برای هر شرکت و سازمانی باشد.اهدای یک پرچم تبلیغاتی دستی به هر بازدید کننده ای در نمایشگاههای گوناگون میتواند خاطره ای ماندگار از برند یک شرکت را در ذهن آن شخص برای مدتهای طولانی تداعی نماید.شما می توانید جهت آشنایی با مشخصات انواع پرچم دستی بر روی کلمه زیر کلیک نمایید.

ریسه پرچم - ریسه پرچم رنگی - ریسه پرچم مشکی

ریسه پرچم در انواع مختلفی مانند ریسه پرچم رنگی و مشکی،ریسه پرچم تبلیغاتی و ریسه پرچم ایران معمولآ استفاده میگردد.استفاده از ریسه پرچم در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی جهت آذین بندی خیابانها و اماکن عمومی معمول می باشد. ریسه پرچم به اشکال مستطیلی،مثلثی و هلالی است که به وسیله اشعه لیزر برش میخورد و این پرچمها  بر روی یک نوار برزنتی به فاصله ای معین نسبت به یکدیگر دوخته می شوند و ریسه پرچم را تشکیل می دهند. ابعاد پرچم ها در ریسه پرچم معمولآ 20در30 و یا 30 در 40 سانتی متر میباشد.ریسه پرچم معمولآ در بسته های 10 متری و 50 متری تولید می شود.جهت اطلاع از مشخصات انواع ریسه پرچم بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پرچم یادبود - پرچم یادبود ورزشی - پرچم یادبود رومیزی

پرچم یادبود  همانگونه که از اسم آن نیز پیداست به عنوان هدیه ای تبلیغاتی و یادگاری از طرف تیمهای ورزشی در ابتدای شروع مسابقات فوتبال به تیم مقابل اهدا می شود.اما استفاده از پرچم یادبود صرفآ به مسابقات ورزشی ختم نمی گردد و به عنوان پرچم رومیزی و هدیه تبلیغاتی نیز استفاده میگردد. پرچم یادبود در اشکال متنوع و زیبایی تولید می شود که با توجه به درخواست مشتری تعیین می گردد.ابعاد پرچم یادبود معمولآ 20 در 30 سانتی متر است .جهت آشنایی با انواع پرچم یادبود و اطلاع از مشخصات و سفارش آن می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پایه پرچم - پایه پرچم رومیزی - پایه پرچم خودرویی

پایه پرچم سازه ای است که انواع پرچم بر روی آن نصب و قابل استفاده می گردد.پایه پرچم رومیزی، پایه پرچم بزرگ ،پایه پرچم تشریفات ،پایه پرچم ساحلی و پایه پرچم خودرویی از انواع این محصول می باشند که هر کدام از این محصولات شامل انواع گوناگونی در تنوع و کیفیت می باشند.برای مثال پایه پرچم رومیزی در انواع پایه سنگی،پایه استیل،پایه پلکسی و پایه تی و ال موجود می باشد. لطفآ جهت آشنایی با انواع پایه پرچم بر روی لینک این محصول کلیک نمایید.

سوالات پرتکرار درخصوص خرید پرچم

در این قسمت سعی نموده ایم که تعدادی از سوالات پرتکراری که به تناوب توسط مشتریان در مورد خرید پرچم سوال گردیده را  پاسخ دهیم. 

مدت زمان تحویل سفارشات پرچم چقدر است؟

بطور کلی باید بگوییم که زمان تحویل سفارشات پرچم بستگی به نوع پرچم و تیراژ آن دارد ولی معمولآ در خصوص پرچمهایی که چاپ دیجیتال هستند مانند انواع پرچمهای رومیزی و پرچمهای تشریفات این زمان بین 1 الی 3 روز و برای پرچمهای چاپ سیلک مانند پرچمهای اهتزاز تیراژ بالا این زمان حدودآ یک هفته می باشد و در خصوص پرچمهای ایران و کشورها در صورت موجود بودن در انبار بصورت فوری و بلافاصله پس از سفارش تحویل می گردند.

آیا پرچم قابل شستشو می باشد؟

پرچمهای اهتزاز و ریسه پرچمها بصورت کلی قابل شستشو هستند، اما شستشوی پرچمهای تشریفات و رومیزی بستگی به نوع آنها دارد،پرچمهایی تشریفات و رومیزی لمینت قابل شستشو نیستند ولی پرچمهای رومیزی و تشریفات دورو با هر نوع چاپ و پارچه ای که تولید گردند قابل شستشو هستند.

قیمت پرچم چگونه محاسبه می گردد؟

قیمت پرچم بصورت کلی بر مبنای نوع پارچه و چاپ محاسبه می گردد و در خصوص پرچمهای اهتزاز تیراژ سفارش به دلیل اینکه تعیین کننده نوع چاپ پرچم می باشد نیز دارای اهمیت ویژه ای می باشد و در خصوص پرچمهای رومیزی و تشریفات تیراژ بالای سفارش می تواند شامل تخفیف گردد.

تفاوت پرچم تشریفات مخروطی با لمینت چیست؟

در ابتدا باید به این موضوع اشاره نماییم که پرچم تشریفات مخروطی و لمینت از نظر ظاهری و ایستایی دارای تفاوت چندانی با هم نمی باشند و تفاوت آنها در مقاومت و طول عمر آنها می باشد. پرچم تشریفات لمینت یک لایه پارچه از جنس ساتن می باشد که پشت آن لمینت گردیده است و این موضوع باعث غیر قابل شستشو بودن پرچم لمینت و همچنین امکان شکستگی آن می گردد در حالی که پرچم مخروطی بدون اینکه لمینت گردد دارای ایستایی مطلوبی بوده و در مقابل هر نوع شکستگی نیز مقاوم می باشد.

آیا امکان ثبت سفارش بصورت حضوری و دیدن نمونه کارها از نزدیک هست؟

بله این موضوع در ساعات اداری و کاری شرکت امکانپذیر می باشد.

آیا پارچه ساتن آمریکایی واقعآ تولید کشور آمریکاست؟ تفاوت انواع آن در چیست؟

پارچه ساتن آمریکایی که در ایران استفاده می گردد به هیچ عنوان تولید کشور آمریکا نمی باشد و در واقع  نوعی پارچه ساتن مات ضخیم هست که به عنوان ساتن آمریکایی معروف می باشد. در حقیقت تمامی پارچه هایی که تحت عنوان ساتن آمریکایی در ایران عرضه میگردند تولید کشور چین و ایران هستند و در حال حاضر نیز با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و همچنین به دلیل کیفیت بالای پارچه ایرانی و قیمت مناسب تر نسبت به مشابه خارجی ،اکثر تولید کنندگان پرچم از پارچه ساتن آمریکایی ایرانی استفاده می نمایند.

لوگوی خود را با چه فرمتی ارسال کنیم تا کیفیت چاپ آن دچار افت نگردد؟

نرم افزاری که برای طراحی پرچم استفاده می گردد کرل می باشد و به همین دلیل کلیه فرمتهایی که در کرل بصورت لایه باز امکان استفاده داشته باشند مناسب هستند مانند cdr، pdf، ai، eps

در صورتی که لوگوی خود را با فرمتهای فوق نداشته باشید میتوانید آنرا با هر فرمتی و با بالاترین کیفیت موجود ارسال نموده تا توسط کارشناس طراحی ما بررسی و اصلاح گردد.

تفاوت پرچم ریشه دوبله با ریشه تک در چیست؟

ریشه دوزی پرچمهای رومیزی و تشریفات بصورت تک و دوبله انجام می گردد. مقدار مصرف ریشه در پرچمهای ریشه دوبل دو برابر پرچمهای ریشه تک می باشد و همچنین در پرچمهای ریشه دوبل پایه ریشه بر روی پرچم قابل مشاهده می باشد در حالی که در ریشه تک پایه ریشه داخل پرچم بوده و قابل مشاهده نمی باشد.یکی از نکاتی که در قیمت نهایی پرچم موثر می باشد و معمولآ از دید مشتریان پنهان است اختلاف میزان مصرف ریشه در پرچمهای ریشه دوبل نسبت به ریشه تک می باشد.

نحوه ارسال سفارشات در تهران و شهرستانها به چه صورت می باشد؟

 سفارشات در تهران با توجه به حجم بار توسط پیک موتوری و یا خودرو برای مشتریان محترم ارسال می گردد و در صورت تمایل مشتری تحویل سفارش می تواند بصورت حضوری و توسط شخص خریدار انجام گردد،و همچنین ارسال سفارشات شهرستانها پس از هماهنگی با مشتری و با توجه به حجم بار توسط تیپاکس،اتوبوس و یا باربری انجام می گردد.

آیا هزینه ارسال رایگان است؟

خیر هزینه ارسال توسط مشتری در مقصد پرداخت می گردد.

بسته بندی پرچمهای مخروطی و لمینت چطور انجام میشود تا پرچم در مسیر ارسال آسیب نبیند؟

بسته بندی پرچمهای لمینت و مخروطی در کارتنهای اختصاصی و استوانه ای شکل انجام می شود و نگرانی از این بابت وجود ندارد.
demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page