چاپ پرچم دستی

چاپ و تولید پرچم دستی ایران،پرچم دستی مذهبی،پرچم دستی تبلیغاتی و پرچم دستی کشورها در دو اندازه 20در30 سانتی متر و 30در40 سانتی متر بر روی پارچه های ساتن و ژرسه انجام میگردد.استفاده از پرچم دستی در مسابقات ورزشی،در مناسبتهای ملی و مذهبی و در راهپیماییها بسیار مرسوم میباشد.چاپ بر روی این پرچمها بصورت دستی و دیجیتال امکانپذیر بوده و به همین جهت بدون هیچ گونه محدودیتی در طرح و رنگ قابل اجرا و تولید میباشند.اگر میخواهید پرچم دستی با طرح و اندازه ای خاص و متفاوت داشته باشید،ما میتوانیم خواسته شما را محقق نموده و پرچمی کاملآ اختصاصی با طرح و اندازه مورد نیاز شما در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت تولید نماییم. 

انواع پرچمهای دستی ما

پرچم دستی کشورها
پرچم دستی کشورها بر روی پارچه ژرسه و در ابعاد 20در30 سانتی متر و یا 30در40 سانتی متر برابر با خواست مشتری تولید میگردد.چاپ پرچم دستی کشورها بصورت دیجیتال و با دستگاههای تمام اتوماتیک انجام شده و بهمراه نی پلاستکی و بصورت نی شده شده تحویل مشتریان محترم میگردد. طول نی پلاستیکی این پرچمها با توجه به اندازه پرچم، در دو اندازه حدودآ 35 و 45 سانتی متر میباشد.شما میتوانید پرچم دستی کشورهای مورد نظر خود را را در هر تیراژی و در ابعاد و کیفیت مورد نیاز خود بصورت کاملآ اختصاصی ثبت سفارش نمایید.
پرچم دستی ایران
استفاده از پرچم دستی ایران در مناسبتهای ملی،مراسمات استقبال از مقامات رسمی،مدارس و ... متداول میباشد.پرچم دستی ایران در ابعاد 30در40 سانتی متر بر روی پارچه ساتن و در تیراژ بالا تولید میگردد.چاپ پرچم دستی ایران بصورت دستی و دورو انجام میگیرد.پرچم دستی ایران بهمراه نی پلاستیکی به طول حدودآ 45 سانتی متر و بصورت نگین دار و یا بدون نگین تحویل مشتریان محترم میگردد.شما میتوانید پرچم دستی ایران را در هر تیراژی بصورت تکی و یا انبوه خریداری نمایید.
پرچم دستی کشورها
پرچم دستی تبلیغاتی یا پرچم دستی مناسبتی در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی مورد استفاده واقع میگردد.پرچم دستی تبلیغاتی بر روی انواع پارچه ژرسه و ساتن و در ابعاد 20در30 سانتی متر و یا 30در40 سانتی متر برابر با خواست مشتری تولید میگردد.چاپ پرچم دستی مناسبتی با توجه به لوگو و تیراژ بصورت دیجیتال و چاپ دستی میباشد و بهمراه نی پلاستکی تحویل و قابل استفاده میگردد. طول نی پلاستیکی این پرچمها با توجه به اندازه پرچم، در دو اندازه حدودآ 35 و 45 سانتی متر میباشد.اگر میخواهید پرچم دستی با برند شرکت خود و بصورت ترکیبی با مناسبتهای مختلف داشته باشید میتوانید لوگوی خود را بدون هیچ محدودیتی برای ما ارسال نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.
پرچم دستی مذهبی
استفاده از پرچم مذهبی در مناسبتهای مختلف مذهبی متداول میباشد. پرچم دستی مذهبی در ابعاد 30در40 سانتی متر و یا 20در30 سانتی متر و  بر روی پارچه های گوناگونی از جنس ساتن،ژرسه و فلامنت قابل چاپ و تولید میباشد.پرچم دستی مذهبی با هر طرحی و بدون محدودیت در رنگ و طرح قابل تولید و عرضه میباشد.چاپ پرچم بصورت دیجیتال و با دستگاههای تمام اتوماتیک انجام میگردد.اندازه نی پرچمهای دستی مذهبی برابر با ابعاد پرچم بین 35 تا 45 سانتیمتر تعیین میگردد.شما میتوانید پرچم دستی مذهبی را با طرح اختصاصی خود و در ابعاد مورد نظر در هر تیراژی ثبت سفارش نمایید.
demo

 

پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.

تلفن دفتر:
66384916 - 66384915
موبایل:
09125786959
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، خیابان رودکی،
چهار راه هاشمی، مجتمع اداری کیش، پلاک65، طبقه سوم، واحد 11
شبکه های اجتماعی ما:
  

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page