• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

چاپ پرچم دستی

چاپ و تولید پرچم دستی ایران،پرچم دستی مذهبی،پرچم دستی تبلیغاتی و پرچم دستی کشورها در دو اندازه 20در30 سانتی متر و 30در40 سانتی متر بر روی پارچه های ساتن و ژرسه انجام میگردد.استفاده از پرچم دستی در مسابقات ورزشی،در مناسبتهای ملی و مذهبی و در راهپیماییها بسیار مرسوم میباشد.چاپ بر روی این پرچمها بصورت دستی و دیجیتال امکانپذیر بوده و به همین جهت بدون هیچ گونه محدودیتی در طرح و رنگ قابل اجرا و تولید میباشند.اگر میخواهید پرچم دستی با طرح و اندازه ای خاص و متفاوت داشته باشید،ما میتوانیم خواسته شما را محقق نموده و پرچمی کاملآ اختصاصی با طرح و اندازه مورد نیاز شما در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت تولید نماییم. 

انواع پرچمهای دستی ما

پرچم دستی کشورها
پرچم دستی کشورها بر روی پارچه ژرسه و در ابعاد 20در30 سانتی متر و یا 30در40 سانتی متر برابر با خواست مشتری تولید میگردد.چاپ پرچم دستی کشورها بصورت دیجیتال و با دستگاههای تمام اتوماتیک انجام شده و بهمراه نی پلاستکی و بصورت نی شده شده تحویل مشتریان محترم میگردد. طول نی پلاستیکی این پرچمها با توجه به اندازه پرچم، در دو اندازه حدودآ 35 و 45 سانتی متر میباشد.شما میتوانید پرچم دستی کشورهای مورد نظر خود را را در هر تیراژی و در ابعاد و کیفیت مورد نیاز خود بصورت کاملآ اختصاصی ثبت سفارش نمایید.
پرچم دستی ایران
استفاده از پرچم دستی ایران در مناسبتهای ملی،مراسمات استقبال از مقامات رسمی،مدارس و ... متداول میباشد.پرچم دستی ایران در ابعاد 30در40 سانتی متر بر روی پارچه ساتن و در تیراژ بالا تولید میگردد.چاپ پرچم دستی ایران بصورت دستی و دورو انجام میگیرد.پرچم دستی ایران بهمراه نی پلاستیکی به طول حدودآ 45 سانتی متر و بصورت نگین دار و یا بدون نگین تحویل مشتریان محترم میگردد.شما میتوانید پرچم دستی ایران را در هر تیراژی بصورت تکی و یا انبوه خریداری نمایید.
پرچم دستی کشورها
پرچم دستی تبلیغاتی یا پرچم دستی مناسبتی در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی مورد استفاده واقع میگردد.پرچم دستی تبلیغاتی بر روی انواع پارچه ژرسه و ساتن و در ابعاد 20در30 سانتی متر و یا 30در40 سانتی متر برابر با خواست مشتری تولید میگردد.چاپ پرچم دستی مناسبتی با توجه به لوگو و تیراژ بصورت دیجیتال و چاپ دستی میباشد و بهمراه نی پلاستکی تحویل و قابل استفاده میگردد. طول نی پلاستیکی این پرچمها با توجه به اندازه پرچم، در دو اندازه حدودآ 35 و 45 سانتی متر میباشد.اگر میخواهید پرچم دستی با برند شرکت خود و بصورت ترکیبی با مناسبتهای مختلف داشته باشید میتوانید لوگوی خود را بدون هیچ محدودیتی برای ما ارسال نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.
پرچم دستی مذهبی
استفاده از پرچم مذهبی در مناسبتهای مختلف مذهبی متداول میباشد. پرچم دستی مذهبی در ابعاد 30در40 سانتی متر و یا 20در30 سانتی متر و  بر روی پارچه های گوناگونی از جنس ساتن،ژرسه و فلامنت قابل چاپ و تولید میباشد.پرچم دستی مذهبی با هر طرحی و بدون محدودیت در رنگ و طرح قابل تولید و عرضه میباشد.چاپ پرچم بصورت دیجیتال و با دستگاههای تمام اتوماتیک انجام میگردد.اندازه نی پرچمهای دستی مذهبی برابر با ابعاد پرچم بین 35 تا 45 سانتیمتر تعیین میگردد.شما میتوانید پرچم دستی مذهبی را با طرح اختصاصی خود و در ابعاد مورد نظر در هر تیراژی ثبت سفارش نمایید.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page