• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

خرید پرچم ایران،فروش و تولید پرچم ایران

 پرچم ایران در انواع پرچم رومیزی،تشریفات و اهتزاز تولید می شود و امکان خرید فوری پرچم ایران درمجموعه پارسه پرچم برای مشتریان محترم مهیا می باشد.پرچم ایران در انواع گوناگونی تولید می گردد و دارای ضوابط و استاندارد پرچم ایران  می باشد که بایستی در تولید پرچم ایران لحاظ گردند و ما در مجموعه پارسه پرچم خود را ملزم به اجرای آنها برابر با استانداردهای مربوطه می دانیم. . قیمت پرچم ایران با توجه به نوع آن و تیراژ سفارش متغیر می باشد و شما می توانید جهت اطلاع از آن بر روی لینک آن کلیک نموده و یا با شماره های 16-02166384915 تماس حاصل فرمایید.مشخصات انواع پرچم ایران در ادامه همین صفحه تشریح می گردد.سرگذشت پرچم ایران در طول تاریخ تحت عنوان تاریخچه پرچم ایران در این سایت به تفصیل توضیح داده شده است که توجه شما را به مطالعه آن جلب می نماییم.

نمونه پرچم های ایران،سایز بزرگ و کوچک

پرچم اهتزاز ایران عمودی
پرچم اهتزاز ایران عمودی در ابعادی متنوع و بر روی پارچه هایی گوناگون از حنس ساتن مات، ساتن براق و ژرسه تولید میگردد.پرچمهای اهتزاز ایران عمودی در ابعاد 1در2 متر، 1در3 متر، 1در4 متر،و 1در5 متر بیشترین فروش را دارا میباشند، هر چند پرچم های عمودی ایران در عرض 1.5 متر نیز تا ارتفاع 9 متر بصورت سفارشی تولید میگردند.استفاده از پرچم عمودی ایران در میادین،روی پلها و کلیه معابر عمومی در سطح شهر و همچنین در  مبادی ورودی سازمانها و شرکتها  بسیار مرسوم میباشد.چاپ پرچمهای عمودی ایران مطابق با استاندارد مربوطه بصورت دورو میباشد.به دلیل تولید پرچم ایران در تیراژ بالا، امکان سفارش پرچم ایران در تیراژ تکی و انبوه با قیمتی مناسب میسر بوده و مشتریان محترم میتوانند در تیراژ و ابعاد مورد نیاز خود پرچم اهتزاز عمودی ایران را با کیفیتی مطلوب خریداری نمایند.
پرچم بزرگ ایران
استفاده از پرچم اهتزاز بزرگ ایران در سالهای اخیر بسیار مورد توجه ارگانهای دولتی و بعضآ شرکتهای خصوصی بوده است.پرچم اهتزاز بزرگ ایران بصورت افقی و در ابعاد 3در5 متر، 4.5در 7 متر، 5 در9 متر، 6 در11 متر، 7در14 متر، 9در16 متر، 10در20 متر، 11در22 متر و 12در24 متر تولید میگردد.پارچه های متنوعی برای پرچم های اهتزاز بزرگ ایران استفاده واقع میگردد که عبارتند از ساتن براق ایرانی،ساتن مات ایرانی، ساتن براق چینی، و پارچه سوپر ساتن که نوعی ساتن ایرانی با وزن بالا میباشد.نکته ای که در مورد پرچم های اهتزاز بزرگ ایران بایستی مورد توجه قرار گیرد استاندارد آن میباشد.پرچم بایستی حتمآ بصورت دورو و با چاپ اسیدی تولید گردد و از هرگونه دوبل کردن پارچه جهت دورو کردن کار اجتناب گردد.و همچنین اندازه الله اکبر وسط پرچم نیز باید به اندازه کافی بزرگ و دارای استانداردهای مربوطه باشد.قیمت پرچم های اهتزاز بزرگ ایران معمولآ بصورت متر مربعی و بر اساس مساحت پرچم محاسبه میگردد و این ارقام با توجه به نوع پارچه متفاوت میباشد.
پرچم تشریفات ایران

استفاده از پرچم تشریفات ایران در کنار پرچم سازمانی شرکتها در اتاق مدیران و کارمندان،در سالنهای همایش، در نمایشگاهها و... متداول میباشد.تولید پرچم تشریفات ایران با کیفیتی مطلوب و در انواع مختلفی در مجموعه ما انجام میپذیرد.پرچم تشریفات ایران در انواع ساتن مات و ساتن براق بصورت مخروطی و دورو پارچه ای و بصورت ریشه دار و بدون ریشه انجام گشته که توضیحات هر کدام از انواع پرچم های تشریفات در صفحه اختصاصی آن در همین سایت آورده شده است.شما میتوانید پرچم تشریفات ایران را با کیفیتی مطلوب در چاپ و پارچه و با قیمتی مناسب در هر تیراژی ثبت سفارش نمایید.پرچم تشریفات ایران بر روی انواع پایه پرچم تشریفات قابل نصب و استفاده میباشد.

پرچم رومیزی ایران

چاپ پرچم رومیزی ایران در ابعاد و مدلهای گوناگون انجام میگردد و استفاده از پرچم رومیزی ایران بر روی میز مدیران و کارمندان،در نمایشگاهها،فروشگاهها و... مرسوم میباشد. پرچم رومیزی ایران در انواع برش لیزری ،ساتن مات و ساتن براق بصورت ریشه دار و بدون ریشه ،  مدل تی و ال تولید میگردد که توضیحات هر کدام از انواع پرچم رومیزی در همین سایت و در صفحه مربوط به پرچم رومیزی به طور کامل بیان گردیده است.شما میتوانید پرچم رومیزی ایران را بر روی انواع پایه پرچم رومیزی نصب و استفاده نمایید.سفارش پرچم رومیزی ایران بدون محدودیت در هر تیراژی بصورت تکی و انبوه امکانپذیر میباشد.

پرچم اهتزاز ایران
پرچم اهتزاز افقی ایران در ابعاد کوچک بصورت جای چوب جهت نصب در اماکن عمومی،ورودی ساختمانها و ... استفاده میگردد.پرچم های اهتزاز افقی کوچک ایران در ابعاد 70در120 سانتی متر و 90در150 سانتی متر میباشد و در ابعاد بزرگتر 120در210 سانتی متر و 140در240 سانتی متر بصورت واترپانچ و یا جای چوب معمولآ مورد استفاده واقع میگردد.پرچم اهتزاز افقی ایران بر روی انواع پارچه ساتن و ژرسه تولید میگردد.چاپ پرچم اهتزاز افقی ایران مانند انواع دیگر پرچم ایران حتمآ بایستی بصورت دورو باشد از اینرو پرچم های اهتزاز ایران با چاپ اسیدی و در تیراژ بالا جهت پایین آوردن هزینه تولید انجام میگردند.شما میتوانید پرچم اهتزاز کشور عزیزمان را در ابعاد فوق در هر تیرازی بصورت تکی و عمده سفارش نموده و با قیمتی ارزان و کیفیتی مطلوب آنرا تهیه نمایید.
کتیبه ایران
استفاده از کتیبه ایران جهت آذین بندی ادارات،مدارس،ساختمانها و... بسیار معمول میباشد.تولید کتیبه ایران توسط ماشین آلات و در تیراژ بالا میباشد.کتیبه ایران معمولآ بصورت طاقه ای به طول 50 متر و در عرض های 45 سانتی متر و 90 سانتی متر انجام میپذیرد.کتیبه ایران معمولآ بر روی پارچه فلامنت و ژرسه تولید میگردد و هزینه کتیبه ایران بصورت متری محاسبه میگردد.شما میتوانید کتیبه ایران را در عرضهای فوق و بصورت طاقه ای ثبت سفارش نمایید.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page