• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پایه پرچم رومیزی،تشریفات و خودرویی

  پایه پرچم در انواع پایه پرچم رومیزی و تشریفات،پایه پرچم ساحلی و خودرویی تولید می گردد .پایه پرچم تشریفات شامل پایه پرچم پنجه شیری ، پایه پرچم خورشیدی و پایه تشریفات استیل می باشد و در رنگهای نقره ای و طلایی تولید میشود و همچنین پایه پرچم رومیزی در انواع پایه پرچم رومیزی استیل ،پایه سنگی ،پایه خاتم و پایه پرچم پلکسی تولید میگردد.قیمت پایه پرچم تشریفات بر اساس وزن و کیفیت آبکاری آن و قیمت پایه پرچم رومیزی بر اساس نوع و کیفیت آن تعیین میگردد.ما توانسته ایم با ایجاد تنوع در طرح پایه ها و افزودن بر کیفیت پرداخت و آبکاری پایه پرچم های تشریفات و رومیزی ،محصولی متفاوت و با کیفیتی بالاتر از انواع پایه های موجود در بازار به مشتریان محترم ارائه نماییم.اگر قصد خرید پایه پرچم تشریفات و رومیزی با کیفیتی مطلوب دارید می توانید با شماره های 16-02166384915 تماس حاصل نمایید.

نمونه پایه پرچم های تشریفات و رومیزی

پایه پرچم خورشیدی
پایه پرچم تشریفات مدل خورشیدی به رنگ طلایی و دارای وزنی معادل حدودآ چهار کیلوگرم میباشد.پایه پرچم خورشیدی از دو قسمت پایه و میله تشکیل میگردد.راس میله دارای قطعه ای گنبدی شکل و به رنگ طلایی و همرنگ پایه میباشد.میله توسط یک پیچ به پایه متصل گردیده و قابل استفاده میگردد.پایه های پرچم تشریفات دارای پیچ تنظیم ارتفاع  بر روی میله میباشند،این ویژگی امکان تنظیم ارتفاع پایه پرچم را متناسب با فضای موجود فراهم مینماید.ارتفاع پایه پرچم تا  حدودآ 2.5 متر قابل افزایش میباشد.
پایه پرچم تشریفات گرد نقره ای
پایه پرچم تشریفات مدل گرد به رنگ نقره ای و دارای وزنی معادل حدودآ چهار کیلوگرم میباشد.پایه پرچم گرد از دو قسمت پایه و میله تشکیل میگردد.راس میله دارای قطعه ای گنبدی شکل و به رنگ نقره ای و همرنگ پایه میباشد،پایه پرچم نقره ای با توجه به همرنگ بودن میله و پایه دارای زیبایی خاصی میباشد. . مانند پایه های دیگر در این پایه نیز میله توسط یک پیچ به پایه متصل گردیده و قابل استفاده میگردد.پایه های پرچم تشریفات دارای پیچ تنظیم ارتفاع  بر روی میله میباشند،این ویژگی امکان تنظیم ارتفاع پایه پرچم را متناسب با فضای موجود فراهم مینماید.ارتفاع پایه پرچم تا  حدودآ 2.5 متر قابل افزایش میباشد.
پایه پرچم پنجه شیری
پایه پرچم تشریفات مدل پنجه شیری به رنگ طلایی و در دو وزن 2.5 و 3.5 کیوگرمی تولید میگردد.پایه پرچم پنجه شیری دارای سه وجه به شکل پنجه شیر بوده و به رنگ نقره ای نیز قابل تولید می باشد.پایه پرچم تشریفات پنجه شیری  از دو قسمت پایه و میله تشکیل میگردد و راس میله دارای قطعه ای گنبدی شکل و به رنگ طلایی و همرنگ پایه میباشد.میله توسط یک پیچ به پایه متصل گردیده و قابل استفاده میگردد.پایه های پرچم تشریفات دارای پیچ تنظیم ارتفاع  بر روی میله میباشند،این ویژگی امکان تنظیم ارتفاع پایه پرچم را متناسب با فضای موجود فراهم مینماید.ارتفاع پایه پرچم تا  حدودآ 2.5 متر قابل افزایش میباشد.
پایه پرچم استیل
پایه پرچم تشریفات مدل استیل از یک سنگ دایره ای شکل و یک قالپاق استیل که بر روی سنگ قرار میگیرد به همراه یک عدد میله  که به پایه متصل میگردد تشکیل گردیده است. این پایه دارای وزنی معادل حدودآ پنج کیلوگرم میباشد و در عین سادگی دارای زیبایی چشم نوازی میباشد. این محصول از دو قسمت پایه و میله تشکیل میگردد و راس میله دارای قطعه ای گنبدی شکل و به رنگ نقره ای و همرنگ پایه میباشد.میله توسط یک پیچ به پایه متصل گردیده و قابل استفاده میگردد.پایه پرچم تشریفات استیل دارای پیچ تنظیم ارتفاع  بر روی میله میباشد،این ویژگی امکان تنظیم ارتفاع پایه پرچم را متناسب با فضای موجود فراهم مینماید.ارتفاع پایه پرچم تا  حدودآ 2.5 متر قابل افزایش میباشد.
پایه پرچم گرد
پایه پرچم تشریفات گرد به رنگ طلایی و دارای وزنی معادل حدودآ چهار کیلوگرم میباشد.پایه پرچم گرد طلایی از دو قسمت پایه و میله تشکیل میگردد.راس میله دارای قطعه ای گنبدی شکل و به رنگ طلایی و همرنگ پایه میباشد و میله توسط یک پیچ به پایه متصل گردیده و قابل استفاده میگردد.پایه پرچم تشریفات گرد طلایی دارای پیچ تنظیم ارتفاع  بر روی میله میباشد،این ویژگی امکان تنظیم ارتفاع پایه پرچم را متناسب با فضای موجود فراهم مینماید.ارتفاع پایه پرچم تا  حدودآ 2.5 متر قابل افزایش میباشد.
پایه پرچم رومیزی تک میله استیل
پایه پرچم رومیزی استیل تک میله از دو قسمت پایه و میله تشکیل گردیده است.پایه پرچم به شکل دایره و دارای قطری معادل 10 سانتی متر و دارای رنگ نقره ای میباشد.میله در قسمت انتهای خود دارای رزوه بوده و به راحتی بر روی پایه پیچ میگردد. پس از نصب میله بر روی پایه، ارتفاع نهایی پایه پرچم معادل 42 سانتی متر میگردد.لازم به ذکر است که وزن پایه پرچم استیل نسبت به پایه پرچم رومیزی سنگی کمتر میباشد.پایه پرچم استیل تک میله مناسب جهت نصب انواع پرچم رومیزی بصورت ریشه دار و بدون ریشه و همچنین  پرچم های برش لیزری می باشد.
پایه پرچم رومیزی مشکی
پایه پرچم رومیزی مشکی از جنس فلز و با آبکاری مشکی دارای زیبایی خاصی بوده و مانند پایه استیل می باشد و تنها تفاوت آنها در رنگ و آبکاری آنها می باشد.این پایه نیز از دو قسمت پایه و میله تشکیل گردیده است.پایه پرچم به شکل دایره و دارای قطری معادل 10 سانتی متر و دارای رنگ مشکی میباشد.میله در قسمت انتهای خود دارای رزوه بوده و به راحتی بر روی پایه پیچ میگردد. پس از نصب میله بر روی پایه، ارتفاع نهایی پایه پرچم معادل 42 سانتی متر میگردد.لازم به ذکر است که وزن پایه پرچم استیل  مشکی نسبت به پایه پرچم رومیزی سنگی کمتر میباشد.پایه پرچم استیل  مشکی تک میله مناسب جهت نصب انواع پرچم رومیزی بصورت ریشه دار و بدون ریشه و همچنین  پرچم های برش لیزری می باشد.
پایه پرچم رومیزی پلکسی

پایه پرچم رومیزی پلکسی  دارای زیبایی خاص و منحصری میباشد.اگر پایه پرچم متفاوتی میخواهید،پایه پرچم پلکسی میتواند پاسخ به نیاز شما باشد. این پایه نیز از دو قسمت پایه و میله تشکیل گردیده است.پایه پرچم به شکل مستطیل  و دارای قطری معادل 10 سانتی متر و ضخامتی حدود 2 سانتی متر سانتی متر میباشد.میله در قسمت انتهای خود دارای رزوه بوده و به راحتی بر روی پایه پیچ میگردد. پس از نصب میله بر روی پایه، ارتفاع نهایی پایه پرچم معادل 42 سانتی متر میگردد.پایه پرچم پلکسی به جهت مقاومت بالا در مقابل ضربه و شکنندگی دارای عمر بالایی نسبت به پایه سنگی میباشد .پایه پرچم پلکسی مناسب جهت نصب انواع پرچم رومیزی بصورت ریشه دار و بدون ریشه و همچنین  پرچم های برش لیزری می باشد.

پایه پرچم رومیزی سنگی
پایه پرچم رومیزی استیل مدل تی صرفآ جهت نصب پرچم تی مورد استفاده واقع میگردد.پایه پرچم تی از دوقسمت میله و پایه تشکیل گردیده است.پایه به شکل دایره و دارای قطر 7 سانتی متر بوده و ارتفاع تمام شده پایه پرچم تی حدودآ 35 سانتی متر و عرض آن 24 سانتی متر میباشد.لازم به ذکر است که در جهت رفاه حال مشتریان محترم،پایه پرچم تی را بصورت مونتاژ شده تحویل می نماییم.
پایه پرچم رومیزی پلکسی

پایه پرچم رومیزی استیل مدل (ال) صرفآ جهت نصب پرچم ال (L) مورد استفاده واقع میگردد.این محصول از دوقسمت میله و پایه تشکیل گردیده است.پایه به شکل دایره و دارای قطر 7 سانتی متر بوده و ارتفاع تمام شده پایه پرچم ال حدودآ 35 سانتی متر و عرض آن 12سانتی مترمیباشد.پایه پرچم ال را به نام پایه پرچم تی یک طرفه نیز در بازار می نامند. لازم به ذکر است که در جهت رفاه حال مشتریان محترم،پایه پرچم ال را بصورت مونتاژ شده تحویل می نماییم.

پایه پرچم رومیزی استیل دوقلو
پایه پرچم رومیزی استیل دو میله  از دو قسمت پایه و دو عددمیله تشکیل گردیده است.پایه پرچم به شکل دایره و دارای قطری معادل 12 سانتی متر و دارای رنگ نقره ای میباشد.میله ها در قسمت انتهای خود دارای رزوه بوده و به راحتی بر روی پایه پیچ میگردند. پس از نصب میله ها بر روی پایه، ارتفاع نهایی پایه پرچم معادل 42 سانتی متر میگردد.لازم به ذکر است که وزن پایه پرچم استیل نسبت به پایه پرچم رومیزی سنگی کمتر میباشد.پایه پرچم استیل دو میله مناسب جهت نصب انواع پرچم رومیزی بصورت ریشه دار و بدون ریشه بصورت همزمان بر روی یک پایه می باشد.
پایه پرچم رومیزی سنگی
پایه پرچم رومیزی سنگی از دو قسمت پایه و میله تشکیل گردیده است.پایه به شکل دایره و دارای قطری معادل 12 سانتی متر میباشد.میله در قسمت انتهای خود دارای رزوه بوده و به راحتی بر روی پایه پیچ میگردد. پس از نصب میله بر روی پایه سنگی، ارتفاع نهایی پایه پرچم معادل 42 سانتی متر میگردد.لازم به ذکر است که وزن پایه پرچم سنگی نسبت به پایه پرچم رومیزی استیل بیشتر میباشد.پایه پرچم سنگی پرفروش ترین مدل در انواع پایه پرچم رومیزی می باشد و همچنین دارای قیمت ارزانتری نسبت به پایه پرچم رومیزی استیل میباشد. این پایه مناسب جهت نصب انواع پرچم رومیزی بصورت ریشه دار و بدون ریشه و همچنین  پرچم های برش لیزری می باشد.
پایه پرچم رومیزی استیل کوچک
پایه پرچم رومیزی استیل کوچک با ارتفاع حدودآ 35 سانتی متر بصورت اختصاصی جهت نصب پرچمهای لیزری تولید میگردد.قسمت کفی پایه دارای قطری معادل 7 سانتی متر می باشد و با پیچاندن از میله جدا میگردد.این پایه نسبت به پایه رومیزی های دیگر دارای ابعاد کوچکتری می باشد و در مکانهای که محدودیت فضا وجود دارد نیز مناسب می باشد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page