• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم امارات متحده عربی

پرچم امارات
رنگ ها:سفید،قرمز،مشکی،سبز
تاریخ ثبت پرچم: 1971

خرید پرچم امارات و مشخصات آن

فروش پرچم امارات در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی امارات در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده امارات در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز امارات در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم امارات با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم امارات

طرح پرچم امارات متحده عربی از سه رنگ افقی به همراه یک نوار عمودی در سمت چپ پرچم تشکیل شده است. مهمترین عنصر پرچم امارات، اهمیت چهار رنگی است که در طراحی آن مورد استفاده قرار گرفته است. از این رنگ ها برای نشان دادن صفات متفاوتی از جمله یکپارچگی، صلح و سعادت استفاده شده است. ما در این قسمت رنگ های پرچم را بررسی میکنیم و در بخش بعدی جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد. و لازم است بدانید پیام این پرچم، وحدت تمام ملل های عرب است.


رنگ های پرچم امارات

پرچم امارات دارای چهار رنگ است. رنگ های انتخاب شده برای این پرچم از رنگ های سنتی پان عربی گرفته شده است. این سه ترکیب افقی از سه رنگ تشکیل شده است؛ سبز در بالا، سفید در مرکز، سیاه در پایین و رنگ قرمز در نوار عمودی در قسمت بالابر پرچم قرار گرفته است. هر کدام از رنگ های پرچم امارات بیانگر نشانه ای است. رنگ سبز نمایانگر امید و سعادت است. رنگ سفید سمبل پاکیزگی، صلح و صداقت است و همچنین رنگ مشکی بیانگر قدرت تفکر بوده و سرانجام، رنگ قرمز نماد وحدت بین ملتهای عربی است.

تاریخچه پرچم امارات

اولین پرچم امارات متحده عربی در تاریخ 2 دسامبر سال 1971 تصویب و تایید شد. این پرچم در همان سال به وسیله عبدالله محمد آل مدینه طراحی شد و موضوع پرچم حول محور یکپارچگی و وحدت ملل های عربی بود. اما این اولین پرچمی نیست که امارات از آن استفاده کرده است. در ابتدا و قبل از این، امارات متحده عربی دارای یک پرچم با بنرهای مختلف بود. در دوران قرن نوزدهم، شش فرد از اماراتی ها تحت سلطه پروتستان بریتانیا قرار گرفتند و بخش سفید رنگ پرچم به قسمت بالابر اضافه شد.

همچنین ابوظبی پرچم خود را با ویژگی، یک زمینه چهارگوش سفید در گوشه بالا سمت چپ برجسته کرد. لازم به ذکر است تا دهه 1950 هنگامی که کلمه امارات به خط عربی سفید به پرچم اضافه شد، پرچم فجیره به رنگ قرمز بود.

منطقه عجمان و دبی دارای پرچم های یکسان بودند؛ که زمینه ای قرمز با نوار عمودی سفید در بالابر را نشان می داد. مناطق راس الخیمه و شارجه نیز دارای پرچم های شبیه به هم بودند، که یک مستطیل بزرگ قرمز با محوریت زمینه سفید را به نمایش می گذاشت. در آخر هم ام ال کووین پرچمی با پس زمینه قرمز و ستاره ای سفید و هلال ماه در مرکز داشت.

حقایقی درباره پرچم امارات

تمام رنگ قرمزی که بر روی تمام پرچم های امارات میبینید، نمادی از نزول حضرت محمد (ص) میباشد.


اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page