• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم تایلند

پرچم تایلند
رنگها: آبی،سفید،قرمز
تاریخ ثبت پرچم: 9/28/1917 

خرید پرچم تایلند و مشخصات آن

فروش پرچم تایلند در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی تایلند در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده تایلند در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز تایلند در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم تایلند با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم تایلند

پرچم تایلند دارای نوارهای افقی است و فاقد هر گونه نشان یا علامت می باشد ،در حالی که طراحی پرچم ساده به نظر می رسد ولی در واقع نمادگرایی عمیقی در پشت رنگهای پرچم تایلند وجود دارد. رنگهای پرچم تایلند نماد کشور،مذهب وپادشاه  این کشور می باشند.

رنگهای پرچم تایلند

پرچم تایلند به پرچم سه رنگ معروف است و دلیل استفاده از این نام ،سه رنگ متفاوت پرچم تایلند میباشد. رنگ ها بیانگر موضوعی خاص می باشند. رنگ قرمز نشان دهنده سرزمین و مردم کشور تایلند است،رنگ سفید نماد ادیان در این سرزمین بوده و همچنین رنگ آبی نشان دهنده سلطنت و پادشاهی کشور تایلند می باشد. این موضوع به شعار غیررسمی کشورتایلند یعنی «ملت-دین-شاه» نیز ارتباط دارد. پرچم دارای نوارهای قرمز و سفید در بالا و پایین پرچم است و نوار آبی رنگ که در مرکز پرچم است بیانگر پادشاهی تایلند می باشد و دارای پهنا و عرض بیشتری نسبت به رنگهای دیگراست.

تاریخچه پرچم تایلند

باور عمومی بر این است که اولین پرچم تایلند، پرچم ساده قرمزرنگی بوده که در قرن هفدهم و در زمانی که این کشور به نام سیام معروف بوده استفاده می شده است.بعدها پرچم های دریایی ازاین پرچم قرمز رنگ  با نمادهای گوناگونی از جمله فیل سفید استفاده کردند.
اولین پرچم رسمی تایلند در سال 1855 معرفی شد. این پرچم قرمز رنگ بود و یک فیل سفید در میانه پرچم قرار داشت.طرح این پرچم درسال 1916 جهت اصلاح نماد فیل تغییر گردید. پرچم فعلی و امروزی تایلند در سال 1917 به تصویب رسید.

حقایقی درباره پرچم تایلند

رنگ آبی پرچم در سال 1917 به رنگ نیلی تغییر یافت. این رنگ به باور مردم تایلند رنگ شنبه بوده و  این روز تولد پادشاه تایلند وجیراوود (Vajiravudh) بوده است. برخی دیگر از منابع دلیل تغییراین رنگ را نشان دادن همبستگی با متحدان جنگ جهانی اول تعبیر نموده اند.
مردم تایلند در 28 سپتامبر روز ملی پرچم را جشن می گیرند،این تاریخ همان روزی است که پرچم امروزی تایلند تصویب گشته است.

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page