• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم تایوان

پرچم تایوان
رنگها: قرمز،سفید،آبی
تاریخ ثبت پرچم: 6/30/1924 
پرچم تایوان چگونه است؟ پرچم تایوان به رنگ قرمز است ودارای خورشیدی سفید رنگ می باشد که دارای 12 پرتو نور است و این خورشید  در وسط مستطیلی آبی رنگی و در بالای پرچم در سمت چپ پرچم می باشد.

معنا و مفهوم پرچم تایوان

پرچمی که در تایوان استفاده می شود در واقع  پرچم جمهوری خلق چین می باشد. این پرچم دارای خورشید با دوازده اشعه و یا پرتو نور است که نمادی از دوازده ماه سال می باشد. رنگ قرمزپرچم تایوان بیانگر خونهای ریخته شده توسط کسانی است که برای سرنگونی سلسله چینگ مبارزه کردند و در این راه کشته گشتند. رنگ سفید پرچم نیز نشان دهنده برابری و دموکراسی در تایوان است و رنگ آبی نماد آزادی و ملی گرایی می باشد.

رنگهای پرچم تایوان

پرچم تایوان دارای سه رنگ قرمز ، سفید و آبی است.رنگ قرمز روشن بیشتر پرچم را تشکیل می دهد و در واقع زمینه پرچم می باشد.پرچم دارای یک کانتون آبی رنگ است که در بالای پرچم و درسمت چپ می باشد و همچنین خورشیدی سفید رنگ را با دوازده پرتو نور نشان می دهد.

تاریخچه پرچم تایوان

پرچم تایوان در اصل در سال 1928 به تصویب رسید ، اگرچه در آن زمان در تایوان استفاده نمی شد اما در عوض ، توسط سرزمین اصلی چین استفاده می شد. پیش از این ، در سال 1912 ،این پرچم به عنوان پرچم نیروی دریایی استفاده می شد و پس از پذیرفتن آن توسط کشور چین ، پرچم ملی جمهوری چین گردید. از آنجایی که در آن زمان تایوان تحت حاکمیت ژاپن بود ، پرچم در تایوان استفاده نمیشد. هنگامی که جمهوری چین کنترل این کشور را به دست گرفت ، پرچم تایوان در سال 1945 توسط این کشور مورد استفاده قرار گرفت. این پرچم نه تنها در تایوان استفاده می شود ، بلکه در سایر جزایر دورافتاده از جمله کینمن ، ماتسو و پنگو نیز استفاده می شود.

حقایقی درباره پرچم تایوان

این پرچم با عنوان "آسمان آبی ، خورشید سفید و زمین کاملاً سرخ" توصیف شده است.
این پرچم در اصل به عنوان پرچم نیروی دریایی در سرزمین اصلی چین استفاده می شد. با این حال ، پس از تشکیل جمهوری خلق چین ، استفاده از آن در نیروی دریایی متوقف گردید.
استفاده از این پرچم در کامبوج ممنوع است.

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page