• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم پرتغال

پرچم پرتغال
رنگها: قرمز،سبز،زرد،سفید،آبی
تاریخ ثبت پرچم: June 30, 1911 

خرید پرچم پرتغال و مشخصات آن

فروش پرچم پرتغال در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی پرتغال در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده پرتغال در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز پرتغال در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم پرتغال با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم پرتغال

اگرچه نوارهای قرمز و سبز روی پرچم پرتغال در گذشته  به مسائل سیاسی ارتباط داشتند ، اما در حال حاضر این رنگها بیانگر امید و همچنین نشاندهنده خونهایی است که در دفاع از کشور ریخته شده است.
نشان ملی کشور پرتغال به صورت کروی شکل می باشد و نمایانگر ابزاری است که ملوانان پرتغالی در عصر اکتشافات استفاده می کردند. سپر پرتغالی نیز بخشی از نشان ملی کشور پرتغال می باشد وجزئی جدایی ناپذیر از پرچم این کشور در طول تاریخ بوده است. پنج عدد سپر آبی رنگ کوچک نیز بخشی از نشان ملی میباشند که در واقع نشاندهنده پنج زخم مسیح میباشد،همچنین این نشان دارای هفت قلعه است که  نشان دهنده پیروزی پرتغال بر دشمنان در زمان آفونسو سوم (Afonso III) در دهه 1200 می باشند.

رنگهای پرچم پرتغال

دو رنگ اصلی پرچم پرتغال سبز و قرمز می باشد. یک نوار عمودی سبز رنگ در قسمت میله پرچم قرار دارد و یک نوار افقی بزرگتر قرمز رنگ نیز در سمت راست پرچم می باشد. این پرچم دارای نشان ملی کشور است که شامل رنگهای طلایی ، سفید ، قرمز ، مشکی و آبی می باشد.

تاریخچه پرچم پرتغال

پرچم پرتغال در طول تاریخ همواره دستخوش تغییرات متعددی گشته است. یکی از مواردی که در طول تکامل پرچم ثابت مانده است ، بخشی از اجزاء نشان ملی کشور پرتغال می باشد.
تا قرن نوزدهم ، پرتغالی ها از پرچم دریایی و پرچم نظامی استفاده می کردند. در قرن 19 پرچم به نماد ملی تبدیل شد. طرح فعلی پرچم پرتغال برای اولین بار در 30 ژوئن 1911 به تصویب رسید.

حقایقی درباره پرچم پرتغال

پرچم پرتغال دو نام مستعار دارد. Bandeira Cerde-Rubra در زبان انگلیسی به معنی "پرچم سبز-قرمز" است ، در حالی که Bandeira das Quinas که نام دیگر پرچم پرتغال می یاشد به نام سپر پنج پر معنی شده است.
هرکسی که نسبت به پرچم ملی بی احترامی کند ، به حبس تا 12 ماه محکوم خواهد شد.
در مراسمات رسمی ، پرچم پرتغال توسط چهار نفر و به صورت مربع جمع می شود.


demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page