• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم پاراگوئه

پرچم پاراگوئه
رنگها: قرمز،سفید،آبی
تاریخ ثبت پرچم: July 15, 2013 

خرید پرچم پاراگوئه و مشخصات آن

فروش پرچم پاراگوئه در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی پاراگوئه در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده پاراگوئه در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز پاراگوئه در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم پاراگوئه با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم پاراگوئه

پرچم پاراگوئه واقعاً دارای طرح بی نظیری میباشد، پرچم پاراگوئه دارای دو طرح مشابه اما متفاوت در طرف مقابل (جلو) و پشت پرچم است و همین موضوع که پرچم پاراگوئه دارای دو طرح متفاوت در پشت و روی خود میباشد این پرچم را متمایز از پرچم دیگر کشورها قرار میدهد. هر دو طرف پرچم پاراگوئه دارای یک ترکیب با سه نوار افقی سه رنگ هستند. با این حال ، جلوی پرچم دارای طرح نشان ملی کشوراست و در طرف پشت پرچم مهر خزانه کشور به چشم میخورد.
این نشان که دارای یک ستاره ، تاج گل نخل و برگ زیتون در طراحی آن است ، نشان دهنده استقلال کشور است. تصور عموم بر آنست که  رنگ پرچم پاراگوئه از پرچم فرانسه و آزادی و استقلالی که سه رنگ پرچم فرانسه نشان می دهد الهام گرفته شده است.

رنگهای پرچم پاراگوئه

رنگهای اصلی پرچم ملی پاراگوئه قرمز ، سفید و آبی است و ترتیب رنگها بدین صورت است که رنگ  قرمز در بالا ، سفید در مرکز و آبی در پایین پرچم هستند.بنا برباور بسیاری،رنگهای پرچم کشور پاراگوئه از رنگهای پرچم فرانسه الهام گرفته شده است.
طرف جلوی پرچم و یا به عبارتی روی پرچم دارای نشان ملی کشوراست که این نشان دارای رنگهای مشکی ، سبز و زرد است و در طرف پشت پرچم دارای مهر خزانه داری کشور است و دارای رنگ هایی از جمله مشکی ، قرمز و زرد میباشد.

تاریخچه پرچم پاراگوئه

پرچم ملی پاراگوئه در ابتدا در سال 1842 به تصویب رسید.، با این حال ، پرچم پاراگوئه در 15 ژوئیه 2013 دارای تغییری جزئی گردید و این تغییر با ساده سازی نشان ملی این کشور انجام گردید.پرچم کنونی پاراگوئه  تنها پرچمی نبوده که توسط این کشور استفاده شده است.
پرچم استعمار پاراگوئه در قرن 16 تا اوایل قرن 18 مورد استفاده قرار گرفت.این پرچم دارای صلیب قرمز روی زمینه سفید رنگ بود. این طرح در حدود سال 1700 دارای تغییراتی گردید و تقریباً تا پایان قرن مورد استفاده قرار گرفت و دارای نشان های ملی بود. تا چندین دهه بعد نیز شاهد تغییر پرچمها بودیم . بین سالهای 1812 تا 1826  پرچم سه رنگ  مورد استفاده قرار گرفت. در سال 1842 پرچم سه رنگی که دارای نشان ملی بود تغییر کرد و چندین تغییردر پرچم صورت گرفت  تا به طرح فعلی خود در سال 2013 رسید و پس از آن تنها تغییری که تا به امروز داشته همانگونه که پیشتر ذکر گردید ساده سازیه نشان ملی کشور بوده است.

حقایقی درباره پرچم پاراگوئه

طراحی پرچم ملی پاراگوئه از پرچم هلند و فرانسه الهام گرفته شده است.
پاراگوئه یکی از تنها کشورهایی است که دارای پرچمی با طراحی متفاوت در هر طرف پرچم است.

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page