• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم انگلستان

پرچم انگلستان
رنگ ها: آبی، سفید، قرمز
تاریخ ثبت پرچم: 1/1/1801

خرید پرچم انگلستان و مشخصات آن

فروش پرچم انگلستان در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی انگلستان در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده انگلستان در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز انگلستان در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم انگلستان با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم انگلستان


پرچم انگلستان از شناخته شده ترین پرچم ها در دنیا میباشد. همچنین این پرچم  به عنوان پرچم اتحادیه و یا پرچم اتحادیه جک مشهور است. طرح پرچم انگلستان بسیار جذاب بوده و داستان های بسیاری در پشت پرده طراحی آن قرار دارد. پرچم انگلستان از عناصر مختلفی شکل گرفته است که به اختصار در مورد آنها توضیح خواهیم داد.
صلیب سنت جورج، حامی و محافظت کننده مقدس انگلیس که بر روی صلیب سنت پاتریک ،حامی مقدس محافظت کننده ایرلند قرار گرفته است. اکنون این نمادها همگی بر روی صلیب سنت اندرو که حامی و محافظ مقدس اسکاتلند بود، اضافه گردیده اند.

رنگ های پرچم انگلستان

رنگ های تشکیل دهنده پرچم انگلستان قرمز، سفید و آبی است. این رنگ ها بر اساس صلیبهای مقدسین محافظت کننده کشورهای انگلیس، جمهوری ایرلند و اسکاتلند میباشند.

تاریخچه پرچم انگلستان

در دوران قرن شانزدهم، پرچم اصلی در اسکاتلند بر فراز آسمان برافراشته شد و مربوط به صلیب سنت اندرو بود. اما در همان زمان، انگلیس و ولز پرچمی را به نمایش درآوردند که تشکیل شده از صلیب سنت جورج بود. و ایرلند نیز با صلیب سنت پاتریک آراسته شده بود. در اوایل دهه 1700 بریتانیای کبیر طرح پرچم را با ترکیب صلیبها تغییر داد و صلیب پرچم سنت جورج را بر روی صلیب سنت اندرو  قرار داد. طرح پرچم انگلیس که اکنون مشاهده می کنید، شامل صلیب سنت پاتریک نیز میگردد و این طرح برای نخستین بار در سال 1801 پذیرفته شد و کماکان نیز مورد استفاده واقع میگردد.

حقایقی درباره پرچم انگلستان

اگرچه به نظر می رسد پرچم متقارن است، اما اینطور نیست. خطوط مورب سفید بالا و پایین از عرض های مختلفی برخوردار هستند.
وارونه آویزان کردن پرچم انگلیس برای برخی افراد توهین قلمداد می شود. هر چند به طور عمومی برافراشته کردن پرچم به شکل وارونه نمایانگر و نشانه نیاز به کمک و شرایط خطر میباشد و پذیرفته میباشد.
پرچم در چندین روز تعیین شده از جمله سالروز تولد خانواده سلطنتی، روز سنت پاتریک، روز سنت اندرو و روز افتتاح مجلس به اهتزاز درمی آید.
اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page