• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم بوروندی

پرچم بوروندی
رنگها: قرمز،سبز،سفید
تاریخ ثبت پرچم: 6/28/1967 

خرید پرچم بوروندی و مشخصات آن

فروش پرچم بوروندی در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی بوروندی در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده بوروندی در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز بوروندی در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم بوروندی با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم بوروندی

معنای قابل توجهی در پشت پرچم بوروندی وجود دارد. اولین چیزی که باید ارزیابی شود سه ستاره موجود در پرچم است. این ستارگان معانی متعددی دارند. معنای اول این است که آنها سه قوم اصلی کشور را نشان می دهند: Twa ، Tutsi و Hutu. این سه ستاره ها همچنین نماد وحدت ، کار و پیشرفت در کشور بوروندی هستند. این سه ستاره همچنین نشان دهنده وفاداری مردم کشور به پادشاه ، کشور و خدا هستند.
رنگهای پرچم نیز نمادین هستند. رنگ سفید صلیب بر روی پرچم نماد صلح است. رنگ سبز نماد امیدواری برای  توسعه کشور در آینده است و همچنین رنگ قرمز نماد مبارزه و خونهای ریخته شده در دستیابی به استقلال کشور است.

رنگهای پرچم بوروندی

در پرچم بوروندی از سه رنگ استفاده شده است. پرچم دارای صلیب سفید با دایره ای در مرکز است. در داخل دایره  سه ستاره شش پر وجود دارد که به رنگ قرمز و با دور خط  سبز مشخص شده اند. صفحات فوقانی و پایینی تشکیل شده توسط صلیب قرمز هستند ، در حالی که صفحات سمت چپ و راست صلیب سبزرنگ میباشند.

تاریخچه پرچم بوروندی

یکی از پرچم های اصلی بوروندی در دوران حکومت پادشاهی به اهتزاز درآمده است. این پرچم دارای یک طبل معروف به نام karyenda بود که تصور می شود دارای قدرت الهی است. این پرچم از سال 1962 تا 1966 مورد استفاده قرار گرفت. بعداً در سال 1966 بود که تصویر طبل از روی پرچم حذف گردید. با این حال ، این پرچم فقط برای دو روز استفاده شد. پرچم جدیدی تصویب شد که دارای تصویر گیاه سورگوم بود. این نماد برای نشان دادن اهمیت آن در کشاورزی محلی اضافه شده بود. این پرچم نیز فقط برای چند ماه استفاده گردید. پرچم دیگری در 28 مارس 1967 رونمایی گردید و تا سال 1982 مورد استفاده قرار گرفت. این پرچم بیشتر شبیه پرچم مورد استفاده امروزی بود. پرچم ملی کنونی در 27 سپتامبر 1982 به تصویب رسید. تنها تفاوت این پرچم با نسخه قبلی در ابعاد پرچم میباشد.

حقایقی درباره پرچم بوروندی

صلیب مورب سفید روی پرچم بوروندی به عنوان نمکی شناخته می شود.
پرچم قبلی بسیار شبیه به پرچم امروزی بود که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد. با این حال ، آن پرچم نسبت 2 به 3داشت. پرچمی که در حال حاضر استفاده میشود دارای نسبت 3 به 5 است.

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page