• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم بورکینافاسو

پرچم بورکینافاسو
رنگها: قرمز،سبز،زرد
تاریخ ثبت پرچم: 8/4/1984 

خرید پرچم بورکینافاسو و مشخصات آن

فروش پرچم بورکینافاسو در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی بورکینافاسو در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده بورکینافاسو در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز بورکینافاسو در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم بورکینافاسو با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم بورکینافاسو

پرچم بورکینافاسو دارای رنگهای سنتی پان آفریقایی است. این رنگها برای نشان دادن استقلال کشور و وحدت آن با دیگر مستعمرات سابق آفریقا انتخاب شده اند. رنگها همچنین نماد انقلاب این کشور و بیانگر کشاورزی و حاصلخیزی هستند. این پرچم همچنین دارای ستاره ای زرد رنگ در مرکز است  که نشان دهنده نوری است که انقلاب این کشور را هدایت مینماید.

رنگهای پرچم بورکینافاسو

در پرچم بورکینافاسو سه رنگ وجود دارد. قرمز ، زرد و سبز، رنگهای پان آفریقایی که بسیاری از کشورهای آفریقایی در پرچم های ملی خود از آن استفاده می کنند. دو نوار افقی پس زمینه پرچم را تشکیل می دهند. نوار بالایی به رنگ  قرمز و نشان دهنده انقلاب این کشور است و نوار پایین پرچم به رنگ سبز و نمادی از ثروت طبیعی و کشاورزی این کشور است. ستاره ای به رنگ زرد نیز در مرکز پرچم و نشان دهنده چراغی برای راهنمایی و هدایت انقلاب این کشور میباشد.

تاریخچه پرچم بورکینافاسو

پرچم اصلی کشور بورکینافاسو در واقع پرچم ولتا بود(Upper Volta). این پرچم دارای طرح سه رنگ مشکی ، سفید و قرمز بود. رنگهای این پرچم نمادی از شاخه های اصلی رودخانه ولتا بود. این پرچم تا سال 1984 زمانی که ولتا( Upper Volta ) بورکینافاسو نامیده شد مورد استفاده قرارمی گرفت.
پرچمی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد در آن زمان تصویب شد.  این پرچم به طوررسمی در 4 اوت 1982 تصویب شد و از آن زمان مورد استفاده قرار می گرفته است.

حقایقی درباره پرچم بورکینافاسو

پرچم بورکینافاسو پس از کودتای 1983 که توماس سانکارا را بر قدرت نشاند ، به تصویب رسید.
demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page