• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم بلاروس

پرچم بلاروس
رنگها: قرمز،سبز،سفید
تاریخ ثبت پرچم:June 7, 1995

خرید پرچم بلاروس و مشخصات آن

فروش پرچم بلاروس در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی بلاروس در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده بلاروس در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز بلاروس در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم بلاروس با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   


معنا و مفهوم پرچم بلاروس

پرچمی که امروزه به عنوان پرچم رسمی بلاروس از آن استفاده میشود، اصلاح شده  پرچمی است که بلاروس زمانی که بخشی از شوروی بود از آن استفاده میکرد. این پرچم متشکل از دو نوار افقی در دو رنگ متفاوت به علاوه  یک بخش طرحدار در قسمت کناری و سمت میله پرچم میباشد.
با اینکه هیچوقت در مورد انتخاب این رنگ ها برای پرچم توضیح رسمی داده نشده اما رئیس جمهور، الکساندر لوکاشنکو ادعا کرده است که این رنگ ها نماد آزادی، فداکاری نیاکان و زندگی هستند.
از بخش طرحدار کناری پرچم معمولا به عنوان نقش روی وسایل تزئینی و لباس های پشمی که برای جشن ها و مناسبتهای مذهبی مورد استفاده قرار میگیرند، استفاده میشود.

رنگهای پرچم بلاروس

پرچم بلاروس متشکل از دو نوار افقی قرمز و سبز میباشد. نوار قرمز در قسمت بالای پرچم و نوار سبز در قسمت پایین پرچم میباشند و همچنین پهنای نوار قرمز دو برابر نوار سبز میباشد.بخش طرحدار کناری نیز در سال 1917 توسط ماترونا مارکویچ طراحی شد و به رنگ قرمز و سفید میباشد.

تاریخچه پرچم بلاروس

پیش از پرچمی که امروزه در بلاروس استفاده میشود، این جمهوری از پرچم جمهوری سوسیالیستی شوروی بهره میبرد. این پرچم که در 25 دسامبر 1951 به رسمیت شناخته شد پس از پنج سال اصلاح شد. پرچم پیشین شباهت های زیادی به پرچم امروزی دارد؛ تفاوت این دو فقط در استفاده از چکش و داس طلایی و ستاره  کمونیست ها در ورژن قبلی بود.
از این پرچم تا سال 1991 که بلاروس مستقل شد، استفاده میشد. در سال 1995 از پرچم جدیدی رونمایی شد اما این پرچم جدید در سال 2012 دوباره اصلاح شد و بخش طرحدار آن بزرگتر شد.
در اوایل قرن بیستم و پیش از اینکه پرچم شوروی در بلاروس رسمی شود، چندین پرچم دیگر نیز در این کشور مورد استفاده قرار گرفته بود.
اولین پرچم یک پرچم تمام قرمز اتحاد جماهیر شوروی لیتوانیایی-بلاروسی بود. در همان سال پرچم تغییر پیدا کرد و نوشته هایی طلایی روی آن قرار گرفت. از این پرچم تا سال 1927 استفاده شد و سپس نوشته های طلایی روی آن تغییر پیدا کردند. از طرح جدید هم به مدت ده سال استفاده شد و سپس این پرچم دوباره اصلاح شد و چکش و داس طلایی و ستاره  کمونیست ها روی آن قرار گرفتند. این پرچم تا زمانی که با پرچم دوره  اتحاد جماهیر شوروی در سال 1951 جایگزین شد، مورد استفاده بود.

حقایقی درباره پرچم بلاروس

پرچم بلاروس توسط میخائیل هوشیف طراحی شد.
بر اساس فرمان ریاست جمهوری مقرر گردیده که پرچم ملی بلاروس بر روی یک میله طلایی در معرض دید عموم قرار بگیرد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page