• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم باهاما

پرچم باهاما
رنگها: آبی،طلایی،مشکی
تاریخ ثبت پرچم:July 10, 1973

خرید پرچم باهاما و مشخصات آن

فروش پرچم باهاما در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی باهاما در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده باهاما در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز باهاما در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم باهاما با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم باهاما

پرچم باهاما از سه نوار افقی و یک مثلث ( chevron ) شکل V که در علوم نظامی نشاندهنده درجه بر روی شانه سربازان میباشد و  در قسمت بالای پرچم باهاما میباشد تشکیل شده است. هر کدام از رنگ های این پرچم بیانگر یک سمبل خاص از فرهنگ، سیاست و سرزمین باهاما هستند. این سمبل ها را میتوان نشانه منابع طبیعی ،قدرت و نیرومندی مردم باهاما نیز دانست. در بخش بعد ما هر کدام از این رنگ ها را به طور مجزا تشریح خواهیم کرد.
شورون (chevron )، بعدها و به عنوان نشان و  قدردانی از مردم باهاما برای پرورش و کشت بسیاری از منابع طبیعی در این کشور، به پرچم اضافه گردید.

رنگهای پرچم باهاما

پرچم باهاما متشکل است  از سه نوار که نوار بالایی و پایینی آبی و نوار مرکزی طلایی میباشد،مثلث کنار پرچم نیز به رنگ مشکی میباشد.
رنگ آبی در دو نوار بالایی و پایینی نمایانگر آبی است که اطراف باهاما را در بر گرفته است. رنگ طلایی مرکزی نشاندهنده منابع طبیعی کشور و خورشید میباشد و رنگ مشکی  نیز نماد توانمندی و قدرت مردم باهاماست.

تاریخچه پرچم باهاما

در قرن هجدهم، جزایر باهاما یکی از مستعمرات انگلستان بود. در قرن نوزدهم، پرچمی که در جزایر باهاما از آن استفاده می کردند، نمادی از آبی انگلیس بود که یک نشان مستعمره  تاج نیز روی آن قرار داشت. با اینکه از اواسط قرن نوزدهم از این پرچم استفاده میشد اما نشان روی آن تا دهه  1960 به رسمیت شناخته نمیشد.
با مذاکراتی که در سال 1972 انجام گرفت جزایر باهاما به استقلال رسیدند. در همان سال که این کشور مستقل شد، نامش را از جزایر باهاما به باهاما تغییر داد. پرچم جدید باهاما در نتیجه انجام یک رقابت انتخاب گردید. دکتر هرویس بین که طراحی پرچم جدید به نام او ثبت شده است، بخش های مختلف پرچم را از ادغام چندین طرح در کنار یکدیگر قرار داد.
پرچم رسمی که در حال حاضر باهاما از آن استفاده میکند در 10 جولای 1973 رونمایی گردید. طراحی این پرچم از سال 1973 تغییری نکرده است.

حقایقی درباره پرچم باهاما

به دلیل مقررات آسان مالیاتی و ثبت، از پرچم باهاما معمولا به عنوان یک پرچم مصلحتی توسط کشتی های متعلق به دیگر کشورها استفاده میگردد.
پرچم ملی باهاما برای اولین بار در 10 جولای 1973 در نیمه شب به اهتزاز درآمد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page