چاپ پرچم کشورها

پرچم تشریفات کشور های جهان:

tashifat mellal

پرچم کشورهای جهان اعم از (پرچم کشورهای اروپائی، پرچم کشورهای آسیائی، پرچم کشورهای آفریقائی،پرچم کشورهای عربی، پرچم کشورهای همسایه ایران)نماد فرهنگ و ملیت هر کشوری هستند. خصوصیات:

پرچم های تشریفا ت خارجی  به ابعاد 160× 100 سانتی متر، از جنس پارچه های  جیر یا ساتن بوده که بصورت تک ریشه یا ریشه دوزی دوبله تولید می گردند. ما میتوانیم بدون هیچ محدودیتی در تیراژ ، پرچم تشریفات کلیه کشورهای جهان را با مرغوبترین پارچه بصورت گلدوزی یا چاپی تولید نماییم.

 پرچم رومیزی کشور های جهان:

roomizi melal

 

این نوع پرچم نیز به مانند دیگر پرچم های رومیزی  با ابعاد 30×20 سانتی متر و  از جنس پارچه های جیر و یا ساتن می باشد که بصورت تک یا دوبله ریشه دوزی می گردد. ما می توانیم بدون هیچ محدودیتی در تیراژ،پرچم رومیزی تمام کشورهای جهان را با چاپ دیجیتال بر روی پارچه های ساتن با کیفیتی بالا  و قیمتی ارزان تولید نماییم.

پرچم اهتزاز  کشورهای جهان:

اهتزاز خارجی1

 

پرچم های اهتزاز کشور های خارجی به صورت افقی از جنس  پاچه ساتن  می باشند.این پرچم ها با چاپ اسیدی به ابعاد 170*100 سانتی متر به صورت انبوه  تولید می گردندو به صورت یک سر جای چوب و یا واتر پانچ جهت نصب بر روی میله های اهتزاز مورد استفاده قرار می گیرند.در صورت نیاز مشتریان محترم در سایر ابعاد نیز بصورت تکه دوزی قابل تولید می باشند.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
demo

 

پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.

تلفن دفتر:
66384916 - 66384915
موبایل:
09125786959
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، خیابان رودکی،
چهار راه هاشمی، مجتمع اداری کیش، پلاک65، طبقه سوم، واحد 11
شبکه های اجتماعی ما:
  

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

. از طریق واتس اپ با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page